STYL ŻYCIA

Ciekawe spotkania dla kobiet – wrzesień

Kto mnie zna, ten wie jak niespokojną duszą jestem. Uwielbiam jak wokół mnie dużo się dzieje. Dlatego też kilka razy w miesiącu biorę udział w różnego rodzaju spotkaniach, szkoleniach czy wykładach. Wszystko po to, aby poznać nowych ludzi, zgłębić wiedzę, poszerzać horyzonty.

Nigdy wcześniej nie pisałam o tym na blogu, ale pomyślałam że ta tematyka może i Ciebie moja Droga zainteresować. W końcu często szukamy inspiracji jak spędzić wolne popołudnie lub szukamy ciekawego szkolenia. Dlatego też raz na jakiś czas podzielę się minionymi wydarzeniami w formie relacji lub nadchodzącymi – w formie zapowiedzi. Spotkania dla kobiet i nie tylko – o tym w dalszej części, zapraszam.

Ciekawy pomysł na wieczór panieński

Wrzesień rozpoczął się dla mnie pracowicie. 2 września prowadziłam warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków. Nie były to zwykle warsztaty bowiem była to część wieczoru panieńskiego Lucyny. Dziewczyny spotkały się o 15, aby po kawie i cieście rozpocząć warsztaty. Spotkanie z naturalnymi kosmetykami trwało 2 godziny.Dziewczyny bardzo dobrze się bawiły. Podczas warsztatów wykonały peelingi, kremy do rąk i balsamy do ciała. Uważam że to doskonały pomysł na wzbogacenie wieczoru panieńskiego. Jeśli i ty planujesz zorganizować wieczór panieński, serdecznie polecam się z warsztatami tworzenia naturalnych kosmetyków. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną poprzez email: wielki.kufer@gmail.com Wszystko razem dokładnie ustalimy.

 

Być kobietą

Kilka dni później uczestniczyłam w ciekawych warsztatach, które przygotowały dziewczyny Dagmara i Joanna z Projekt być kobietą. Podczas spotkania rozmawiałyśmy o akceptacji siebie, swoim pięknie i zaletach oraz o tym dlaczego zawsze krytycznie patrzymy na swoje „ja”, a bliscy czy znajomi postrzegają nas zupełnie inaczej – często dużo lepiej. Ogromny plus, że na warsztaty mogły przyjść także dzieci. Dzięki temu wiele młodych mam mogło wyjść z domu i miło spędzić czas.

Piękna ja

Wrzesień to także spotkanie z Aleksandrą Dąbrowską czyli Trenerem Zdrowej Skóry. Pisałam na fanpage na Facebooku że wybieram się na spotkanie Piękna ja – wykład w drodze do pięknej i zdrowej skóry. To właśnie Ola prowadziła te warsztaty w gdyńskiej Ciuciubabce. Spotkanie było bardzo wartościowe i choć tematyka była mi dobrze znana, z chęcią słuchałam ciekawostek. Jeśli masz problem z cerą lub chcesz uporządkować wiedzę na temat kroków w pielęgnacji – koniecznie śledź spotkania z Trenerem Zdrowej Skóry. Z tego co się orientuję spotkania odbywają się w Sopotece w Sopocie i gdyńskiej Ciuciubabce. Naprawdę warto.

Z Olą mamy bardzo zbliżone zainteresowania jeśli chodzi o tematykę pielęgnacji. Kto wie, może niedługo pomyślimy wspólnie nad spotkaniem dotyczącym pielęgnacji skóry, połączonym z warsztatami tworzenia kosmetyków. To byłyby z pewnością świetne spotkania dla kobiet! Byłabyś zainteresowana?

Znów się dokształcam

Jak wiadomo wrzesień to pierwszy dzwonek w szkołach. Mimo, że swoją edukację zakończyłam już kilka lat temu, wciąż czuje głód wiedzy. Kilka dni temu zapisałam się na kurs Dietetyka w kosmetologii. Temat bardzo mnie zainteresował już jakiś czas temu, dlatego, że jesteśmy tym co jemy. Uważam że pielęgnację skóry należy rozpocząć od diety i odpowiedniej ilości snu, a dopiero potem skupiać się na kosmetykach i zabiegach pielęgnacyjnych. Tym bardziej cieszę się, że taki kurs znalazłam i udało mi się wziąć w nim udział. O szczegółach szkolenia napiszę innym razem, na razie jestem na samym początku nauki.

28 września – tworzymy!

Wrzesień już prawie się kończy, ale przede mną jeszcze jedno wydarzenie. 28 września w Gdyni prowadzę warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków. Tym razem zrobimy musy ujędrniające do ciała 250 ml (zapobiega także rozstępom) oraz oczyszczające mleczko do demakijażu (200 ml). Wszystkie kosmetyki będą pełnowymiarowe i stworzone z naturalnych składników. Więcej na temat warsztatów pisałam tutaj. Jeśli jesteś zainteresowana – zapraszam serdecznie. Dla osób, które będą uczestniczyć po raz pierwszy, obowiązuje rabat 10%. Zgłoszenia przyjmuję pod adresem mailowym: wielki.kufer@gmail.com

Tyle ode mnie jeśli chodzi o wydarzenia wrześniowe. A jak Tobie mija ten miesiąc? Czy także wybrałaś się na jakieś spotkania dla kobiet?

 • Bardzo jestem ciekawa Twoich wrażeń z kursu, temat wydaje się bardzo ciekawy 💪🏻

  • Jestem w trakcie kursu, ale mogę już powiedzieć, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Na pewno opiszę ten kurs dokładnie na blogu, bo jest o czym pisać.

 • Intensywnie! 🙂

 • Fajne są takie kursy, szkoda tylko, że czasu brakuje 🙁

  • Powiem tak, mnie bardzo zmobilizowało to, że już niebawem wracam po macierzyńskim do pracy. Chcę ten czas wykorzystać na maksa, dlatego zapisałam się na ten kurs i myślę jeszcze o innych aktywnościach. Zdaję sobie jednak sprawę, że przy większej gromadce dzieci o czas wolny jest znacznie trudniej.

 • Aktywnie 🙂

 • Jaki fajny pomysł na wieczór panieński! Muszę zapamiętać 🙂

  • Dziękuję. Zauważyłam, że coraz więcej osób szuka czegoś oryginalnego, kreatywnego jako dodatek do urodzin lub właśnie takich imprez jak wieczór panieński.

 • Chętnie wybrałabym się na jakieś kursy pogłębiające wiedzę 🙂

 • U mnie spotkań było kilka, największe to Realac 🙂 Bardziej kameralne spotkanie ze znajomą z instagrama z którą łączy nas wegańskie jedzenie i zainteresowanie ekologią. I ostatnie w którym miałam okazję (w mijający weekend) osobiście poznać Kasię z bloga ograniczam się oraz ponownie spotkać Olgę z makehappyday i poznać inne dziewczyny – blogerki 🙂

  • Udało ci się być na BFG czy poza tym wydarzeniem spotkałyście się? Ja na BFG nie wysyłałam zgłoszenia, bo miałam plany wyjazdowe i nie mogłabym uczestniczyć.

   • Poza, ja w ogóle zapomniałam, że jest BFG i się nie zapisywałam :p

 • Ale u Ciebie aktywnie 🙂 u mnie na razie mało czasu zostanie na inne rzeczy poza domem i opieką nad dziećmi, ale ostatnio staram się znaleźć czas na siłownię choć 3x w tyg.

  • Na warsztaty Być kobietą i warsztaty z Trenerem Zdrowej Skóry byłam z dzieckiem. Cieszę się bardzo, że jest coraz więcej miejsc, gdzie małe dzieci nie są przeszkodą.

   • Ja sama z dwójką, na dodatek niespokojną i wiecznie czegoś chcącą to mało realne 🙂
    Ja ze spotkań też zaliczyłam Realac we wrześniu 😉

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Masaż ciała stemplami ziołowymi {na czym polega, jak przebiega, jak wyglądają stemple ziołowe, salon masażu, który polecam}

Kilka dni temu na Instagramie pokazywałam stemple ziołowe przeznaczone do masażu. Zainteresowanie było duże, dostałam też kilka pytań co to...

Zamknij