Kto mnie zna, ten wie jak niespokojną duszą jestem. Uwielbiam jak wokół mnie dużo się dzieje. Dlatego też kilka razy w miesiącu biorę udział w różnego rodzaju spotkaniach, szkoleniach czy wykładach. Wszystko po to, aby poznać nowych ludzi, zgłębić wiedzę, poszerzać horyzonty.

Nigdy wcześniej nie pisałam o tym na blogu, ale pomyślałam że ta tematyka może i Ciebie moja Droga zainteresować. W końcu często szukamy inspiracji jak spędzić wolne popołudnie lub szukamy ciekawego szkolenia. Dlatego też raz na jakiś czas podzielę się minionymi wydarzeniami w formie relacji lub nadchodzącymi – w formie zapowiedzi. Spotkania dla kobiet i nie tylko – o tym w dalszej części, zapraszam.

Ciekawy pomysł na wieczór panieński

Wrzesień rozpoczął się dla mnie pracowicie. 2 września prowadziłam warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków. Nie były to zwykle warsztaty bowiem była to część wieczoru panieńskiego Lucyny. Dziewczyny spotkały się o 15, aby po kawie i cieście rozpocząć warsztaty. Spotkanie z naturalnymi kosmetykami trwało 2 godziny.Dziewczyny bardzo dobrze się bawiły. Podczas warsztatów wykonały peelingi, kremy do rąk i balsamy do ciała. Uważam że to doskonały pomysł na wzbogacenie wieczoru panieńskiego. Jeśli i ty planujesz zorganizować wieczór panieński, serdecznie polecam się z warsztatami tworzenia naturalnych kosmetyków. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną poprzez email: wielki.kufer@gmail.com Wszystko razem dokładnie ustalimy.

 

Być kobietą

Kilka dni później uczestniczyłam w ciekawych warsztatach, które przygotowały dziewczyny Dagmara i Joanna z Projekt być kobietą. Podczas spotkania rozmawiałyśmy o akceptacji siebie, swoim pięknie i zaletach oraz o tym dlaczego zawsze krytycznie patrzymy na swoje „ja”, a bliscy czy znajomi postrzegają nas zupełnie inaczej – często dużo lepiej. Ogromny plus, że na warsztaty mogły przyjść także dzieci. Dzięki temu wiele młodych mam mogło wyjść z domu i miło spędzić czas.

Piękna ja

Wrzesień to także spotkanie z Aleksandrą Dąbrowską czyli Trenerem Zdrowej Skóry. Pisałam na fanpage na Facebooku że wybieram się na spotkanie Piękna ja – wykład w drodze do pięknej i zdrowej skóry. To właśnie Ola prowadziła te warsztaty w gdyńskiej Ciuciubabce. Spotkanie było bardzo wartościowe i choć tematyka była mi dobrze znana, z chęcią słuchałam ciekawostek. Jeśli masz problem z cerą lub chcesz uporządkować wiedzę na temat kroków w pielęgnacji – koniecznie śledź spotkania z Trenerem Zdrowej Skóry. Z tego co się orientuję spotkania odbywają się w Sopotece w Sopocie i gdyńskiej Ciuciubabce. Naprawdę warto.

Z Olą mamy bardzo zbliżone zainteresowania jeśli chodzi o tematykę pielęgnacji. Kto wie, może niedługo pomyślimy wspólnie nad spotkaniem dotyczącym pielęgnacji skóry, połączonym z warsztatami tworzenia kosmetyków. To byłyby z pewnością świetne spotkania dla kobiet! Byłabyś zainteresowana?

Znów się dokształcam

Jak wiadomo wrzesień to pierwszy dzwonek w szkołach. Mimo, że swoją edukację zakończyłam już kilka lat temu, wciąż czuje głód wiedzy. Kilka dni temu zapisałam się na kurs Dietetyka w kosmetologii. Temat bardzo mnie zainteresował już jakiś czas temu, dlatego, że jesteśmy tym co jemy. Uważam że pielęgnację skóry należy rozpocząć od diety i odpowiedniej ilości snu, a dopiero potem skupiać się na kosmetykach i zabiegach pielęgnacyjnych. Tym bardziej cieszę się, że taki kurs znalazłam i udało mi się wziąć w nim udział. O szczegółach szkolenia napiszę innym razem, na razie jestem na samym początku nauki.

28 września – tworzymy!

Wrzesień już prawie się kończy, ale przede mną jeszcze jedno wydarzenie. 28 września w Gdyni prowadzę warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków. Tym razem zrobimy musy ujędrniające do ciała 250 ml (zapobiega także rozstępom) oraz oczyszczające mleczko do demakijażu (200 ml). Wszystkie kosmetyki będą pełnowymiarowe i stworzone z naturalnych składników. Więcej na temat warsztatów pisałam tutaj. Jeśli jesteś zainteresowana – zapraszam serdecznie. Dla osób, które będą uczestniczyć po raz pierwszy, obowiązuje rabat 10%. Zgłoszenia przyjmuję pod adresem mailowym: wielki.kufer@gmail.com

Tyle ode mnie jeśli chodzi o wydarzenia wrześniowe. A jak Tobie mija ten miesiąc? Czy także wybrałaś się na jakieś spotkania dla kobiet?

(Visited 90 times, 1 visits today)