O mnie

Cześć,

Nazywam się Monika Laskowska i jestem autorką tego bloga. Zapraszam Cię do mojego świata.

 

 

Moje główne zainteresowania to naturalna pielęgnacja – tworzę kosmetyki, prowadzę w całej Polsce warsztaty kosmetyki naturalnej, opracowuję kursy on-line dotyczące naturalnej pielęgnacji.

Naturalne produkty są mi bliskie, utożsamiam się z nimi i rozumiem ich filozofię. Jest to moja pasja.

Oprócz tego zwracam uwagę na zdrowy styl życia i ładne wnętrza.

Wielki Kufer jest blogiem o naturalnej pielęgnacji, kosmetycznym DIY, ale pojawią się tu również recenzje konwencjonalnych kosmetyków oraz tematy związane ze zdrowym odżywianiem, minimalizmem i szeroko pojętym lifestylem.

 

Co znajdziesz na blogu Wielki Kufer?

Przede wszystkim recenzje i porady dotyczące naturalnej pielęgnacji, mnóstwo przepisów na kosmetyczne DIY. Przepisy i porady odnośnie zdrowego odżywiania.Wiele sposobów jak walczyć z alergią na kosmetyki spieniające (od kilku lat walczę z alergią na SLS i SLES). Podzielę się też swoimi spostrzeżeniami związanymi z zero waste, który od niedawna praktykuję, minimalizmem, który wciąż wprowadzam w życie na wielu płaszczyznach (wciąż aktualny jest temat walki z zakupoholizem). Pokażę Ci również swój świat od strony podróży, wnętrz, tego co mnie otacza i na co zwracam uwagę.

Blog nie jest jedynym miejscem w sieci, gdzie mnie znajdziesz. Zapraszam do czytania Wielkiego Kufra w mediach społecznościowych:

Facebook

Instagram 

Google+

YouTube

Zależy mi na stałym kontakcie z czytelnikami, dlatego jeśli masz ochotę do mnie napisać, wyślij wiadomość e-mail na adres: wielki.kufer@gmail.com

Facebook