Jaki będzie 2018 rok?

Cześć i czołem w nowym 2018 roku! Mimo, że jestem już o rok starsza to cieszę się niezmiernie z kolejnego roku. Zawsze traktuję go jako nową białą kartę, na której można wszystko zacząć od nowa. Jaki będzie ten 2018 rok? Co przyniesie? O tym przekonam się przez 12 kolejnych miesięcy. Mam jednak pewne plany, o których chcę dziś tobie napisać.

Jaki będzie 2018 rok na blogu?

To będzie dobry rok! Wiem to i czuję, bo mam wiele do zrobienia. Jeśli czytałaś mój ostatni post to wiesz, że Wielki Kufer rozwija się jako blog bliski naturze. Będą więc na pewno przepisy na kosmetyczne DIY, recenzje naturalnych kosmetyków, ale także lifestyle w duchu bliskości naturze. Chciałabym pokazać ci ciekawe książki i filmy oraz przepisy na zdrowe jedzenie. Mam też pomysł, aby zahaczyć o parenting, ale nie tak stricte, tylko pod kątem natury i bycia pro EKO. Czas pokaże jak się to wszystko ułoży, ale głowę mam pełną pomysłów na nowe posty i jestem pełna optymizmu.

Bardzo chciałabym, aby posty ukazywały się regularnie, 3 razy w tygodniu. Póki co, bardzo dobrze mi to wychodzi, a wypracowanie stałego rytmu, pozwala mi ze wszystkim zdążyć. Planuję też bardzo sumiennie prowadzić planer, aby niczego nie pominąć i by wszelkie pomysły mogły zostać zrealizowane.

Chciałabym wrócić z nagrywaniem filmów na kanał na YouTube. Oglądając stare filmy uważam, że mimo braku profesjonalnego sprzętu, wyszły naprawdę nieźle, a ja kocham kamerę i wcale nie peszy mnie świadomość bycia nagrywaną.

Ostatnio na stronie apynews.pl/ranking-youtuberow widziałam statystyki najbardziej popularnych youtuberow. Muszę przyznać że niektórzy robią kawał dobrej roboty i warto brać z nich przykład. 

Planuję też rozwinąć fanpage na Facebooku i profil na Instagramie. Tu jednak podchodzę na luzie, nie chcę się za bardzo spinać, aby za szybko się nie wypalić.

Przez ostatnie tygodnie ułożyłam sobie w głowie plan jak chciałabym, aby wyglądał mój blog i ewentualne współprace czy warsztaty. Mam wobec tego ścisłe wytyczne, których chcę się trzymać, aby marka Wielki Kufer dobrze się rozwijała i stawała się jeszcze bardziej rozpoznawalną marką w sieci. Trzymaj kciuki za sukces!

Jaki będzie 2018 rok w życiu prywatnym?

Tego do końca nie wiem, ale mam już całą listę rzeczy do zrobienia. Wyszukałam nowe kursy, które chcę zrealizować, mam w planach kilka podróży. Cieszę się ogromnie z nowego roku, bo jak wspomniałam na początku postu, wszystko można zacząć od nowa i nie warto patrzeć za siebie. Mam w sobie tyle dobrej energii do działania więc chcę ją maksymalnie wykorzystać!

  • Trzymam kciuki za YouTube i dzięki za podlinkowanie ciekawego artykułu! Lecę go czytać 😀

  • Trzymam kciuki zwłaszcza za yt – ja się do tego nie nadaję 😉

  • To trzymam kciuki za realizację celów 🙂

  • Liczę, że bedziesz się z nami dzieliła wrażeniami z kursów 😜

  • Mam nadzieję, że plan uda się spełnić, ja mam postanowione pisane co 2 dni, ale ostatnio po powrocie do pracy nie wychodzi tak jakbym chciala, ale 3 posty tygodniowo to jest świetny cel 🙂 a planner dla mnie niezastąpiony

    • Planer to w 2018 moje must have. Kupiłam taki idealny, który będzie fajnym narzędziem do pracy.

  • Powodzenia w Nowym Roku 😉

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jaki był 2017 rok?

Nie mogę uwierzyć, że już dziś jest ostatni dzień roku. Tak szybko to zleciało, a jeszcze jak dziś pamiętam pierwsze...

Zamknij