STYL ŻYCIA

Witaj w 2017 roku. Moje blogowe plany na bieżący rok.

Witaj w 2017 roku! Mam nadzieję że tak jak ja weszłaś w ten rok z nową energią i planami do zrealizowania. Co roku w Sylwestra robię podsumowanie mijającego roku i snuję plany na rok kolejny. 2016 rok był w moim życiu bardzo przełomowy. Zamieszkaliśmy z mężem we własnym mieszkaniu i powiększyła nam się rodzina. To był naprawdę bardzo dobry rok. Także w pracy i w sprawach blogowych nie mogę narzekać. Mam nadzieję że i ty jesteś zadowolona z poprzedniego roku. 
Nowy 2017 rok już jest z nami, a więc postanowienia i plany również. Mam ich sporo i wierzę, że przynajmniej część z nich będzie zrealizowana. Będę nad tym pracować. 
Pewnie jesteś ciekawa co planuję na ten rok na blogu. Przede wszystkim chciałabym pisać regularnie. Nie jest to jednak takie łatwe, bo małe dziecko wymaga ciągłej opieki i zaangażowania ze strony rodzica. Zawsze kiedy już siadam do komputera z myślą o napisaniu artykułu, moja córka budzi się i domaga zwrócenia na nią uwagi. Mam jednak pewną strategię, którą chcę wdrożyć w życie. Może uda mi się wygospodarować więcej czasu i zacząć pisać regularnie.

Chciałabym też poruszyć na blogu temat dla mnie bardzo ważny, na który dotąd nie miałam odwagi. Założyłam nawet specjalnie drugi blog, aby tam przelewać na „papier” swoje przemyślenia. Niestety brak czasu szybko zweryfikował moje zamiary na prowadzenie dwóch blogów. Poza tym zaczynanie blogowania od zera jest bardzo trudne i demotywujące. Głównie dlatego, że dopóki nie masz czytelników, piszesz tak naprawdę do ściany. Pisanie w próznię jest tym bardziej przykre jak ma się juz wieloletnie doświadczenie w pisaniu w sieci. Tak więc trochę nieśmiało postanowiłam że zacznę tu, w Wielkim Kufrze pisać na temat, który dotyczy mnie od 2009 roku. Temat trochę wstydliwy ale wiem, że wiele osób boryka się z nim. Ja już od dłuższego czasu jestem po wygranej stronie, więc mam więcej śmiałości by o tym mówić i pisać. Mimo wszystko proszę o wyrozumiałość.

Co jeszcze mam w planach? Na pewno na blogu pojawią się nowe przepisy na naturalne kosmetyki, bo ta tematyka jest mi bardzo bliska. Chciałabym też by na blogu zagościła tematyka naturalnej pielegnacji dziecka, bo taką pielęgnację stosujemy z mężem u naszej Agatki. Oczywiście będą też warsztaty naturalnych kosmetyków. Mam też w planach zrecenzować kilka książek i poruszyć temat naturalnego życia w zgodzie z przyrodą, samym sobą i swoimi przemyśleniami.Oby tylko czasu starczyło na to wszystko.

A teraz nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was do odwiedzania mojej strony tutaj na blogu jak i na FB (Wielki Kufer) i Instagramie (monika_wielkikufer.pl)

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Świąteczna świeca pachnąca miodem – DIY

Święta w moim domu pachną piernikiem, pomaranczami i miodem. Te zapachy pochodzą nie tylko z kuchni. Lubię kiedy pachnie cały...

Zamknij