DIY,  WARSZTATY

Relacja ze styczniowych warsztatów tworzenia naturalnych kosmetyków – Gdynia 20.01.2017 SLOW CAFE

W styczniu zgłoszenia na warsztaty przerosły moje oczekiwania. W przeciągu zaledwie dwóch dni zebrałam całą grupę uczestników. Zgłosiło się 9 osób. Ogłoszenie pojawiło się tylko na Facebooku (KLIK) i w związku z tym, że miałam komplet osób, nie opublikowałam posta na blogu z wiadomością o warsztatach. Mam nadzieję, że mi wybaczycie.

W styczniu postawiłam poprzeczkę wysoko. Zaproponowałam, że wykonamy krem do rąk, kolorową pomadkę i musujące kule do kąpieli. Wszystkim ten pomysł bardzo się spodobał. Ja też bardzo się cieszyłam, ale muszę wam przyznać, że dzień przed wydarzeniem zaczęłam się stresować czy w przeciągu 2 h zdążymy wszystko wykonać skoro grupa była tak liczna. Jednak grunt to dobra organizacja! Warsztaty zaczęłyśmy punkt 18, a skończyłyśmy kilka minut po 20. Wszystkie kosmetyki były wykonane, popakowane, a uczestniczki były dumne, że własnoręcznie wykonały swoje kosmetyki. Mnie też duma rozpierała, że znów miałam tak fajną grupę uczestniczek.

Zobaczcie na zdjęciach jak minęły styczniowe warsztaty.

 

 

 

 

 

W lutym znów planuję coś fajnego! Szczegóły już wkrótce.
Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Eksperymentuję! A ty? Poeksperymentuj z nami!

Czy masz wrażenie, że czas pędzi niczym maratończyk, a Ty, jak śliwka w kompot wpadłaś/eś w wyścig szczurów i nie bardzo...

Zamknij