STYL ŻYCIA

Jak kupić więcej za mniej?

Żyjemy w szalonych czasach. Wszystko pędzi, mknie, czasu nigdy nam nie starcza. Żyjemy w biegu, jadamy na mieście, mało śpimy, ale nie umiemy zwolnić. Ciągle chcemy więcej i więcej. Na zakupach nie umiemy się powstrzymać i wychodzimy z koszami pełnymi zakupów spożywczych. Podobnie jest z ubraniami i dodatkami. Która z nas przeglądając kolorowe magazyny nie wzdycha do nowej jeansowej kurtki z dżetami czy skórzanych botków w
najmodniejszym kolorze. Skrzętnie zapisujemy w notesach nasze wish listy i liczymy na cud. Może wypłata przyjdzie większa, może mąż dostanie premię, a może uda nam się wygrać w lotto. I wtedy będzie okazja żeby poszaleć na zakupach.

Kobieta na zakupach

W dzisiejszych czasach nie wystarczają nam już jedne buty na sezon, jedna całoroczna torebka i jedna bardziej odświętna kreacja. Chcemy mieć dużo! Pragniemy wyglądać dobrze, chcemy widzieć zazdrość w oczach koleżanek z biura i słyszeć miłe słowa od męskiej części znajomych i rodziny. Nigdy nie zakładamy dwa dni pod rząd tych samych ubrań, w miesiącu kilkanaście razy odwiedzamy galerie handlowe w poszukiwaniu nowych kolekcji, bo nie chcemy niczego przegapić. Niestety często nie możemy pozwolić sobie na wszystkie zachcianki. Mamy zobowiązania, rachunki do zapłacenia i na przyjemności zostaje już niewiele. Jednak nie jest to sytuacja bez wyjścia, ponieważ z pomocą przychodzą nam różne strony internetowe z kodami bonusowymi. W sieci jest wiele takich stron, na których możemy pobrać 5,10, a nawet 20% kody rabatowe na zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych. Takie strony to np. alerabat.pl, kodyrabatowe.pl i inne. Pobrane tam rabaty upoważniają do tańszego zakupu pełnowartościowych towarów w określonym czasie. Ten sposób obniżenia kosztów za zakupy ucieszy na pewno nie jedną kobietę. Dzięki kodom bonusowy możemy pozwolić sobie na drobne zakupy po ciężkim tygodniu lub sprawić mężowi lub dzieciom miłą niespodziankę.

 

Męskim okiem

Strony z kodami bonusowymi nie są jednak tylko dla Pań. Mężczyźni także znajdą coś dla siebie. Kody na ubrania, sprzęt AGD/ RTV czy na hobby. Panowie często interesują się sportem, chodzą na mecze, oglądają sport w telewizji. Często też interesują się zakładami sportowymi (tu ranking organizatorów zakładów sportowych ). Lubią wyzwania i chcą czuć dreszczyk emocji po wykupieniu zakładów. Czy uda im się wygrać? Czy dobrze obstawili wynik meczu? Czy podwoją wyłożone pieniądze? Ten, kto choć raz spróbował obstawić wynik meczu w zakładach sportowych wie, że to bardzo interesujące i wciągające hobby. Jest adrenalina, a to mężczyźni lubią najbardziej. Przy tej formie rozrywki również można skorzystać z kodów promocyjnych na start (tzw bonus powitalny) lub kodów zwiększających wkład w zakładzie. Ta wiadomość na pewno spodoba się mężczyznom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w zakładach sportowych. Ale i stali bywalcy zakładów buchmacherskich na pewno chętnie skorzystają z tej formy zniżki.

Warto przeszukać Internet w poszukiwaniu bonów zniżkowych na zakupy czy realizację hobby. Dzięki temu nie odczujemy pustki w portfelu i nie będziemy mieli poczucia, że ciągle sobie czegoś odmawiamy, bo przytłaczają nas inne zobowiązania. Nawet bony o niewielkim z pozoru wartości przyniosą wymierne korzyści, ponieważ jak mówi znane przysłowie: „grosz zaoszczędzony jest groszem zarobionym”.

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Idea DIY-modna, praktyczna, kreatywna

Dział DIY zdaje się być nowym trendem, polegającym na przerabianiu starych rzeczy w nowe. Nowoczesną metodą na upcykling i recykling....

Zamknij