Kochani! Wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników naturalnych kosmetyków. Już 17 i 18 marca w Gdańsku na terenie Centrum Stocznia Gdańsk odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych – EKOCUDA. Odkładajcie pensję i notujcie zachcianki kosmetyczne!

Ekocuda to  jak do tej pory największe tego typu wydarzenie w Polsce. Dotąd 3 edycje targów odbyły się w Warszawie (kolejna IV już edycja odbędzie się w Warszawie 21 i 22 kwietnia). Ogromne zainteresowanie spowodowało, że organizatorzy zdecydowali się wyjść z wydarzeniem na inne miasta w Polsce. Padło na Pomorze i Gdańsk. To doskonała wiadomość, bo szczerze mówiąc mało się u nas w Trójmieście dzieje w tej tematyce. 

Ostatnia edycja targów w Warszawie (25 i 26 listopada 2017) zgromadziła ponad 100 wystawców. Wśród nich były zarówno marki polskie jak i z zagranicy. Duże firmy i małe manufaktury. A wszystko naturalne, inspirowane naturą, z wykorzystaniem ziół i dobroczynnych składników.

Niektórzy wystawcy 3 edycji Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda: (Warszawa 25 i 26 listopada 2017)

Annabelle Minerals, Naturativ, Ministerstwo Dobrego Mydła, John Masters Organic, Harmonique, Fresh & Natural, Jan Barba, Lush Botanicals, Lavera, Lily Lolo, Hagi, Purite, Sylveco, Iossi, Esse Organic, Resibo, Ecolore, Amilie, Mokosh i inni.

Jestem pewna, że do Gdańska także przyjedzie wielu ciekawych wystawców i będzie możliwość poznania nowych marek kosmetycznych, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników.

Oprócz kosmetyków na odwiedzających będą czekały liczne atrakcje:

  • warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami,

  • wykłady dedykowane zdrowiu.

  • konkursy z nagrodami

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Wybierasz się na targi? Na jakich wystawców czekasz?

 

(Visited 96 times, 1 visits today)