DIY,  WARSZTATY

Świece żelowe – jak zrobić? Zapraszam na warsztaty – 24 stycznia Gdynia

Kochani, nowy rok to nowy program spotkań z Eko-warsztaty Wielki Kufer. Tak jak obiecałam w grudniu, mamy dla was mnóstwo atrakcji na 2019 rok. To będą nie tylko warsztaty tworzenia kosmetyków, ale i wiele wiele innych super wydarzeń. Zaczynamy warsztatami tworzenia świec żelowych.

Warsztaty robienia świec żelowych – kiedy i gdzie?

24 stycznia (czwartek) od 18:00-19:30 w Klubokawiarni Slow Cafe w Gdyni (ul. Filipkowskiego 20)

Koszt 35 złotych od osoby. Każdy uczestnik wykona 1 świecę w dużym szklanym słoju.

Zapewniamy mnóstwo dodatków na warsztatach. Kolorowe kamienie, muszle małe i duże, piasek w różnych kolorach. Oprócz tego suszone kwiaty i owoce, kolorowe barwniki do świec i cała gamą olejków eterycznych. Wszystko po to, aby świece były pięknie kolorowe i pachnące.

 

Po warsztatach ładnie zapakujemy świece żelowe i ozdobimy. Każdy uczestnik zabiera świecę ze sobą do domu. Każdy uczestnik zabiera świecę ze sobą do domu.

Jak się zapisać na warsztaty?

Wystarczy napisać maila na adres: wielki.kufer@gmail.com lub zadzwonić pod numer: 607-933-362

  • Redakcja Modny Blog

    Bardzo ładnie wyglądają takie żelowe świece 🙂 Nigdy takich nie miałam okazję wykonać i spróbować tak wykonać 😉 Bardzo mi się one podobają, ale szkoda tylko, że jeszcze nie mieszkam w Gdyni – chętnie wtedy wybrałabym się na taki warsztat.
    Pozdrawiam serdecznie
    Anetta z Modny Blog

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kiedy zacząć czytać dziecku książki – do daje wspólne czytanie, nasze propozycje, ciekawe i rozwojowe książeczki

Agatka zaczęła mówić kiedy skończyła 14 miesięcy. To bardzo szybko! Cecha indywidualna? Geny? Predyspozycje? Na pewno  tak, ale myślę, że...

Zamknij