Wiosna już tuż tuż. Chyba każda z nas czeka na nią z utęsknieniem, prawda? Odradzamy się wtedy na nowo, mamy więcej energii i chęci do życia. Nie wiem czy to przypadek, ale wiosną częściej wybieramy się na zakupy. Dziś chcę ci przestawić co moim zdaniem warto kupić tej wiosny.

Karnet na basen, zumbę czy siłownię

Wiosna to idealny czas na rozruch po zimowym letargu. Zamiast spędzać czas przed komputerem czy ekranem telewizora, wskakuj w sportowy strój i ruszaj w trasę! Biegi, nordic walking, siłownia a może zajęcia zorganizowane? Twoje ciało ci się za to odwdzięczy, a samopoczucie poszybuje w górę. Już nie wstaniesz lewą nogą. Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie aktywności fizycznej. Dzień jest dłuższy, pogoda dopisuje. Dlaczego więc nie zacząć właśnie z nastaniem wiosny?

Sukienka a może spódnica?

Ostatnio na Facebooku znalazłam fantastyczną grupę: Projekt 365 dni #wspódnicy. Grupa zrzesza dziewczyny, które lubią ten rodzaj garderoby. Można tam aktywnie się udzielać i wrzucać zdjęcia swoich zestawów lub po prostu obserwować innych i czerpać inspiracje. Lubię i noszę spódnice i sukienki, ale zimą jakoś zapomniałam o ich istnieniu. Dziewczyny z grupy tak bardzo zainspirowały mnie swoimi zestawieniami, że od miesiąca chodzę wyłącznie w spódnicach i sukienkach. Zakupiłam kilka nowych egzemplarzy, ponieważ brakowało mi świeżości i lekkości w kolorystyce i fasonach. Teraz jestem gotowa na wiosnę. A ty lubisz spódnice? 

Wygodne wiosenne buty

Według projektantów tej wiosny będą królowały kowbojki, buty w srebrnym błyszczącym kolorze i obuwie wiązane. Bez względu na to co będzie modne, najważniejsze są wygodne buty, wykonane z dobrej jakości materiałów. Ja preferuję buty skórzane  lub takie, które ładnie dopasują się do stopy i będą jak druga skóra.  Jeśli lubisz sukienki i spódnice koniecznie załóż do nich kobiece ale wygodne buty. Na wiosnę polecam buty w kolorach pastelowych lub soczystych, pełnych energii np.  buty ecco. Zajrzyj do sklepów internetowych lub stacjonarnych. Może coś wpadnie ci w oko?  Niech wiosna będzie pretekstem do zakupu nowej pary. 

Dobra książka

Jednym z moich postanowień na ten rok jest czytanie przynajmniej jednej książki miesięcznie. Mam już całą listę książek, które chcą przeczytać w tym roku. Są to między innymi: Noc Kupały (Katarzyna B. Miszczuk), Prawdziwą historię McDonald’s (Ray Kroc) oraz Bio Młodość (Roxy Dillon). Dla mnie pojęcie dobra książka to przede wszystkim książka lekka, z humorem lub przesłaniem. Książki to moje lekarstwo na chandrę i wiosenne przesilenie. To także super alternatywna na spędzanie czasu offline. A jakie są twoje typy wydawnicze? Polecisz jakiś tytuł warty przeczytania?

Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty.

Kocham dostawać i kupować sobie kwiaty. Tulipany, róże, lilie czy nawet małe stokrotki zawsze mnie ucieszą. Wiosna to świetny moment, aby kolor i zapach zagościł także na naszym stole. Spraw sobie radość kupując od czasu do czasu mały bukiet tulipanów. Niech wiosna tryska radością ze wszystkich możliwych zakątków, również w twoim domu.

Jakie są twoje priorytety zakupowe tej wiosny?

(Visited 60 times, 1 visits today)