PORADY,  STYL ŻYCIA

5 sposobów – Jak miło zaskoczyć kobietę (nawet bez okazji)

Zaskoczenie kobiety nie jest rzeczą łatwą. Bardzo często jesteśmy domyślne albo niby przypadkiem szperając po szafkach znajdujemy prezenty. W sumie to mamy wszystko co nam potrzebne do życia i nigdy nic nie potrzebujemy. A jeśli już to będzie to piąty flakon perfum, dwunasty komplet bielizny, a biedny mężczyzna naprawdę nie wie co jeszcze może nam kupić albo co zrobić by nas miło zaskoczyć. Mam dziś dla was, drodzy panowie 5 sposobów na to jak zaskoczyć drugą połowę. Pomysły możecie wykorzystać na specjalną okazję (rocznica, urodziny), albo tak po prostu bez okazji. Gwarantuję wam, że wasza kobieta długo będzie o tym pamiętała i będziecie na ustach jej najbliższych przyjaciółek.

POMYSŁ 1. – DOMOWE SPA

Kobiety uwielbiają być rozpieszczane, ale często z braku czasu czy środków nie pozwalają sobie na zabiegi u kosmetyczki albo wizytę w SPA. Dlaczego więc nie zrobić jej takiego salonu piękności w domu? Czasem trzeba naprawdę niewiele by zyskać w jej oczach uznanie i podziw. Gorąca kąpiel w wannie, w łazience przystrojonej światłem świec i delikatną relaksacyjną muzyką. Do łazienki może prowadzić droga usłana płatkami kwiatów. Możesz też zapalić kadzidełka, by rozchodził się w łazience orientalny, tajemniczy zapach.

Co potrzebujesz?

 •  łazienka z wanną

 • gorąca woda + płyn do kąpieli

 • świece (tealighty)

 • płatki kwiatów

 • muzyka relaksacyjna (z radia np. Chilli zet, z Youtube lub z płyty CD, mp3 itp.)

 • opcjonalnie możesz użyć kadzidełek

 

Jestem pewna, że twoja dziewczyna po powrocie z pracy gdy ujrzy wannę pełną ciepłej wody, świece i płatki róż będzie niesamowicie zaskoczona i w jej oczach zyskasz +10 punktów. A co z tobą? Możesz dołączyć do wspólnej kąpieli lub przygotować niespodziankę numer 2.

POMYSŁ 2 – KUCHARZENIE

Kobiety uwielbiają gdy ich mężczyźni stają na wysokości zadania i robią rzeczy nowe, wymagające poświęcenia. Jeśli więc chcesz przypodobać się partnerce ugotuj coś dla niej. Nie muszą być to wielkie rzeczy, obiady składające się z wielu dań czy torty z kremem. Najlepszym sposobem będzie deska serów i wędlin, koreczki i wino. Nie ma przy tym dużo pracy, a będzie efektownie. Może być to dobra przegryzka podczas oglądania filmu, albo po prostu wieczorna kolacja we dwoje.

 

Co potrzebujesz?

 

 • różne rodzaje serów w kawałkach (sery żółte, pleśniowe)

 • różne rodzaje wędlin (szynka, polędwica, kabanosy)

 • wykałaczki

 • do koreczków: oliwki, pomidorki koktajlowe, ogórek konserwowy

 • taca lub deska do krojenia

 • nóż

 • kieliszki i dobrze schłodzone wino

 

POMYSŁ 3 – KWIATY

Kobiety kochają kwiaty! Uwielbiają je dostawać nawet bez okazji, a najlepiej jeszcze wtedy gdy się tego wcale nie spodziewają. Tu najlepiej sprawdzi się poczta kwiatowa. Zamawiasz kwiaty, ustalasz datę i godzinę, o której kurier ma zapukać do drzwi.O umówionej porze siedzisz w kapciach w fotelu i czytasz gazetę. Kiedy już nadejdzie wyznaczona godzina i kurier zapuka do waszych drzwi prosisz dziewczynę by otworzyła i czekasz na reakcję. Możesz spodziewać się łez szczęścia, okrzyków radości i innych niekontrolowanych gestów wyrażających radość. Gwarantuję ci, że twoja dziewczyna będzie bardzo szczęśliwa i jeszcze długi czas będzie wspominała ten prezent. Nie zapomnij tylko poprosić w kwiaciarni o bilecik z dedykacją i twoim imieniem. Lepiej o to zadbać, by nie było nieporozumienia.

Taki właśnie prezent przyszykował mi mój mąż. W sumie bez okazji, bo w październiku nie obchodzimy żadnego wspólnego święta. Zamówił kwiaty w kwiaciarni internetowej FloraQueen i w ustalony z kwiaciarnią dzień siedział wygodnie w fotelu czytając gazetę. Kiedy rozległ się dzwonek do drzwi udał, że go nie ma. Kiedy otworzyłam drzwi po drugiej stronie stał kurier z wielkim koszem kwiatów. Na bileciku była dedykacja i imię mojego męża. To była wspaniała niespodzianka! Sprawił mi tymi kwiatami ogromną radość i na pewno jeszcze przez długi czas będę wspominać ten miły gest.Co potrzebujesz?

 • namiarów na kwiaciarnię internetową np. FloraQueen

 • gazety, którą będziesz próbował czytać o umówionej z kwiaciarnią godzinie.

 

POMYSŁ 4 – WYJAZD 

My kobiety lubimy przygody. Nie ważne czy w dalekim afrykańskim świecie czy 10 km od domu. Grunt, że coś się dzieje i nasz mężczyzna niczym dzielny rycerz będzie się nami opiekował. Jeśli tylko pozwala ci na to czas i środki, zabierz dziewczynę w teren. Mogą to być znane ci z dzieciństwa bunkry, pobliskie lasy albo miasta, które szczególnie zapadły ci w pamięć. Przygotuj program atrakcji, plan wycieczki i określ czas trwania. Będziesz mógł się wykazać wiedzą na temat historii lub przekazać jej garść ciekawostek. Na pewno mile spędzicie czas i oboje wrócicie zadowoleni do domu.

Co potrzebujesz?

 • pomysłu na wycieczkę

 • zorganizowania atrakcji (zwiedzanie, spacer po lesie, atrakcje sportowe)

 • rozpisania planu (co po kolei)
 • wyszukania w internecie ciekawostek o danym miejscu

 

 
 

POMYSŁ 5 – SPEŁNIJ JEJ MARZENIE

Kiedy jesteście parą na pewno dużo rozmawiacie. Zawsze gdzieś w rozmowie pojawi się zdanie: A ja bym chciała…, Marzę o tym od dawna…, Bardzo czekam na… Bądź czujny i zapamiętuj takie drobne, niby nic nie znaczące wypowiedzi. Kiedy będziesz chciał zaskoczyć swoją partnerkę spełnij jedno z jej marzeń. Nie musi być to nic wielkiego, liczy się po prostu gest. Ja tak spełniłam jedno z marzeń mojego męża. Długo poszukiwał pewnej książki i kiedyś mimochodem powiedział mi o tym. Nie było łatwo, bo książka bywa wydana dawno temu w małym nakładzie. Ale czego się nie robi dla ukochanej osoby? Szukałam, szukałam aż znalazłam. O książce nic nie powiedziałam tylko położyłam mu na stole. Kiedy ją zobaczył nie mógł uwierzyć, że się udało. Jego mina zaskoczenia była po prostu bezcenna, a ja cieszyłam się w duchu, że mogłam spełnić jego marzenie. Do dziś pamięta tą sytuację i często wspominamy sobie tą historię.

Znacie jeszcze inne sposoby na zaskoczenie dziewczyny/żony? A wy dziewczyny w jaki sposób lubicie być zaskakiwane?

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rossmann – promocja – 49% – listopad 2015

Kilka dni temu myślałam sobie jak fajnie by było gdyby w Rossmannie znów była promocja na kolorówkę z dużym rabatem....

Zamknij