Kosmetyczne DIY – Pierwsze warszataty z kosmetykami wykonanymi własnoręcznie w Gdyni – fotorelacja

13 marca, w piątek spotkałyśmy się na pierwszych kosmetycznych warsztatach w Gdyni. W Gdańsku warsztataty odbywają się cyklicznie co miesiąc, Gdynia nie chciała zostawać w tyle. Ugościło nas Slow Cafe, rodzinna klubokawiarnia. Było bardzo miło i wraz z uczestniczkami wykonałyśmy naturalny peeling do ciała na bazie kawy. Każdy kosmetyk był inny, bo można było przyozdobić go przyprawami, olejkami, ziarnami kawy, suszonymi plastrami cytryn i anyżem wedle upodobań. Partnerzy: Arcy-dziełka (ręcznie robione bransoletki), New Anna Cosmetics (kremy do rąk), Kanu (naturalne olejki i masła do ciała), Diamond Cosmetics (akcesoria do pielęgnacji paznokci) oraz Wielki Kufer blog (pachnące sole do kąpieli) przygotowali prezenty dla uczestniczek, tak na dobry start warsztatów w Gdyni. Było dużo śmiechu, radości i odczarowałyśmy przesąd o tym, że w piątek 13-ego musi zdarzyć się coś złego. 
Zapraszam Was na fotorelację z tego wydarzenia. 
I jak wam się podoba? Kolejne warsztaty już 10 kwietnia, na razie nie zdradzę co będzie tematem przewodnim. Śledźcie profil Wielki Kufer blog na Facebooku (KLIK). Tam jako pierwsi dowiecie się o zapisach na następne warsztaty.
  • Było rewelacyjnie! a peeling boski!!! 😀 piszę się na następne :))))

  • Ja słoiczki kupiłam na allegro. Naszukałam się to fakt, bo w sprzedaży są same szklane, a do peelingu do łazienki ze szkłem… słabo. Na szczęście po długich poszukiwaniach znalazłam plastikowe w bdb cenie.

  • Ile cudowności na stole. I te urocze słoiczki! Poluję na takie już od dawna i nigdzie nie mogę znaleźć stacjonarnie…
    Sama chętnie bym się wybrała na takie warsztaty 🙂

  • Super takie warsztaty:) sama tylko raz brałam w czyms podobnym udział i od teraz będę czaić na wszystko co się dzieje w okolicy w tej materii:)

    • Zapraszam do Gdańska lub Gdyni 🙂

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kremy i mydło, które polecam do pielęgnacji skóry bardzo suchej, przesuszonej, dotkniętej alergią kontaktową na detergenty.

O tym, że borykam się z alergią kontaktową na wszystko co zawiera SLS/SLES itp środki pisałam TUTAJ. Dzisiaj chciałabym podać...

Zamknij