Witajcie!

Już od jakiegoś czasu prowadzę intensywne poszukiwania dobrych i co ważne naturalnych kosmetyków dla siebie i bliskich. Mam dość czczych obietnic producentów że ich kosmetyk jest naturalny, podczas gdy po przeczytaniu składu okazuje się, że nafaszerowany jest chemią i barwnikami. Niestety nie jest łatwo znaleźć naturalne kosmetyki, które będą oparte jedynie na dobrych sprawdzonych naturalnych składnikach i do tego nie będą porażały ceną. Na szczęście jak to mówią, kto szuka ten znajdzie. Jedną z takich firm, jest Sylveco, polska marka produkująca naturalne kosmetyki.

Mam to szczęście, że w sklepie zielarskim niedaleko mnie jest cała seria kosmetyków tej firmy. Mam więc kilka kosmetyków Sylveco i jak na razie z każdego jestem bardzo zadowolona. Dziś chcę Wam przedstawić krem pod oczy z bławatkiem, białą brzozą i świetlikiem.

Źródło

Skład:
Kosmetyki Sylveco są dostępne w sklepach zielarskich, niektórych aptekach i na stronie producenta. Duży plus za to, że na stronie producent zamieścił skład każdego kosemtyku. Można śmiało przed zakupem sprawdzić co dokładnie kryje się w kremie czy toniku. 
Znacie kosmetyki Sylveco? Jak je oceniacie?
(Visited 45 times, 1 visits today)