LIFESTYLE

Klasyczne cięcia – fryzury modne w każdym sezonie

Kiedy robi się zimno za oknem każda z nas myśli o tym, aby nie tylko ciepło się ubrać, ale żeby także wyglądać modnie. Nie tyczy się to tylko ubioru. Dopieramy kosmetyki do danej pory roku, makijaż w ciepłych jesiennych kolorach oraz modne fryzury, aby całość komponowała się jak najlepiej. Modna fryzura damska to nie tylko podążanie za ostatnim krzykiem mody w sensie koloru, ale także upięcia włosów lub cięcia i modelowania. Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Raz są modne długie grzywki, innym razem koki na czubku głowy. Co będzie modne w tym sezonie jesienno-zimowym

Nieśmiertelny bob

Po raz kolejny fryzura w stylu boba pojawia się w rankingu najmodniejszych fryzur. Krótkie kończące się na linii żuchwy i te długie aż do ramion. Różne odmiany boba można już chyba uznać za klasyczne cięcia damskie każdej pory roku. Są modne już od kilku sezonów i bardzo lubiane przez panie w każdym wieku. Bob to uwielbiana przez kobiety fryzura, gdyż nie wymaga żmudnego układania na szczotkę. Włosy szybko wysychają i pasują do każdej okazji – od minimalizmu aż do eleganckich kreacji.

Loki, karbowane, zmierzwione

W tym sezonie królują fryzury w stylu trwałej ondulacji. Wszelkiego rodzaju loki, włosy gniecione i karbowane to zdecydowany hit. Włosy układane na wałki, warkoczyki, miękkie gumki i paski gazety. Bez różnicy na co zakręcimy włosy, warto, aby były kręcone, gniecione i kontrolowanym nieładzie. Długie włosy wyglądają wtedy bardzo kobieco, seksownie i nawet trochę drapieżnie. Jeśli masz krótkie włosy, także możesz dodać sobie szyku w postaci kilku pasemek ułożonych na karbownicę!

Warkocze krótkie i długie

Do niedawna prym wiodły warkocze w stylu bokserskim. Małe dziewczynki i dorosłe kobiety nosiły takie upięcia, a na sezon jesienno -zimowy proponuje się nam warkocz w pojedynczym wydaniu lub podwójnym, po każdej ze stron niczym z baśni i legend. Jeśli nosisz długie włosy koniecznie upleć warkocze. Przy jesiennych ciepłych swetrach będą wyglądać po prostu bosko!

Ciekawa jestem na jakie trendy w tym roku wy się zdecydujecie. Czy będą to jakieś nowe odcienie brązów i rudości, mocne cięcia czy misternie co rano układane piękne fryzury damskie. Dajcie znać w komentarzach.

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ekocuda Gdańsk – warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków z Wielki Kufer, wykłady i prelekcje

Już w najbliższą sobotę w Gdańsku po raz kolejny odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych – Ekocuda. A na targach oprócz...

Zamknij