DIY,  WARSZTATY

Ekocuda Gdańsk – warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków z Wielki Kufer, wykłady i prelekcje

Już w najbliższą sobotę w Gdańsku po raz kolejny odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych – Ekocuda. A na targach oprócz stoisk z naturalnymi kosmetykami – warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków, warsztaty makijażowe, wykłady na temat pielęgnacji włosów.

Warsztaty kosmetyczne – wSPAniała kąpiel

Na warsztatach, które poprowadzę stworzymy solno-kwiatowe desery do kąpieli. Różne rodzaje soli, mnóstwo suszonych kwiatów i olejki eteryczne. A to wszystko, aby stworzyć wspaniałe desery do kąpieli… Opowiem wam także jakie naturalne składniki możemy wykorzystać do kąpieli. Zapraszam serdecznie 12/10 o 11:30 na warsztaty, udział jest bezpłatny. Liczba miejsc: 20.

Co oprócz tego?

Warto podkreślić, że Ekocuda to więcej niż targi. Podczas dwudniowego eventu możecie skorzystać także z prelekcji i wykładów.

W programie gdańskich Ekocudów są wykłady na temat urody i naturalnej pielęgnacji, a także warsztaty makijażowe. Będą też spotkania dotyczące pielęgnacji włosów.

Rezerwujcie sobie czas na zakupy i udział w szkoleniach i moich warsztatach!
Wydarzenie: Targi Ekocuda
Miejsce: Stadion Energa w Gdańsku (ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1)
Data i czas: sobota 12 października w godzinach od 11.00 do 19.00; niedziela 13 października w godzinach od 11.00 do 18.00

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Naturalne środki czystości do kuchni – czyścimy zlew

Pasją do robienia naturalnych kosmetyków już was zaraziłam. Świadczy o tym ilość osób na warsztatach, które od 2014 roku regularnie...

Zamknij