URODA,  WARSZTATY

Jesienna edycja Ekocudów już tuż tuż!

Już za niecały miesiąc, bo 12 i 13 października w Gdańsku po raz kolejny odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych – Ekocuda. To już 4 edycja tej imprezy w Trójmieście. Każda poprzednia przechodziła do historii pod względem ogromnego wyboru kosmetyków, rekordowej ilości wystawców oraz mnóstwa ciekawych warsztatów i wykładów.

Wystawcy na Ekocudach

W tym roku swoją ofertę zaprezentuje ponad 100 firm (najwięcej w dotychczasowej historii gdańskich Ekocudów). Będą to głównie producenci krajowi, jednak odwiedzający mogą liczyć również na zagraniczne marki. Z pewnością będzie w czym wybierać, bo wystawcy przygotowali kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów a także makijażu.

Ekocuda to nie tylko targi

Warto podkreślić, że Ekocuda to więcej niż targi. Ich stali bywalcy doskonale o tym wiedzą, ale osoby, które słyszą o tej imprezie po raz pierwszy na pewno miło zaskoczy fakt, że towarzyszą jej różne dodatkowe atrakcje.

2.03.19 Ekocuda_Gdansk_VOL.3


W programie gdańskich Ekocudów są wykłady na temat urody i naturalnej pielęgnacji, a także warsztaty, dzięki którym można udoskonalić technikę makijażu. W tym roku będzie też możliwość wzięcia udziału w warsztatach tworzenia naturalnych kosmetyków. Warsztaty poprowadzę osobiście, także bardzo serdecznie was zapraszam! Udział w targach i towarzyszących wykładach/warsztatach jest bezpłatny.

Rezerwujcie sobie czas na zakupy i udział w szkoleniach i moich warsztatach!
Wydarzenie: targi Ekocuda
Miejsce: Stadion Energa w Gdańsku (ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1)
Data i czas: sobota 12 października w godzinach od 11.00 do 19.00; niedziela 13 października w godzinach od 11.00 do 18.00

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kosmetyki naturalne – kurs Naturalna pielęgnacja dla zielonych – startujemy z edukacją na początkujących

Bardzo często na warsztatach i w życiu prywatnym spotykam się z tematem naturalnej pielęgnacji. Zadajecie mi pytania jak zacząć, na...

Zamknij