URODA

Kosmetyki naturalne – kurs Naturalna pielęgnacja dla zielonych – startujemy z edukacją na początkujących

Bardzo często na warsztatach i w życiu prywatnym spotykam się z tematem naturalnej pielęgnacji. Zadajecie mi pytania jak zacząć, na co zwrócić uwagę, gdzie szukać naturalnych kosmetyków dobrej jakości, jak czytać składy. W wielu miejscach można znaleźć zaawansowane porady, a moim zdaniem brakuje tych zupełnie przyziemnych odpowiedzi. Takich dla totalnie zielonych w tym temacie.

Czy chcąc przejść na zieloną stronę mocy,  bardzo często czujesz się zagubiona natłokiem informacji, które wydają ci się zbyt trudne? Nie znasz fachowego słownictwa, nie wiesz o co pytać w sklepach z naturalnymi kosmetykami i gubisz się patrząc na skład?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałaś TAK, koniecznie przeczytaj dalej ten post!

Nagrałam dla was serię filmików o tematyce naturalnej pielęgnacji. Ale nie tej zaawansowanej jak robienie trudnych kremów czy mydeł, tylko tej najprostszej, dla totalnie zielonych. Filmy mają na celu odpowiedzieć na najprostsze pytania, które chodzą po głowie osobom, które dopiero zaczynają żyć naturalnie, chcą zamienić swoją dotychczasową pielęgnację na tę naturalną, myślą, aby w przyszłości zacząć robić swoje kosmetyki. Oczywiście eko kursy będą dorastały razem z wami i im dalej w las tym tematyka będzie stawała się coraz bardziej zaawansowana.

Filmy będą publikowane co tydzień w piątki na moim koncie na YouTube, na blogu oraz na Facebooku, tak aby dotrzeć do każdego, kto jest zainteresowany tematem. Posyłajcie dalej w świat, udostępniajcie, aby dobra wieść niosła się dalej.

W nagrywaniu odcinków możecie uczestniczyć także wy, przesyłając swoje zagwozdki i pytania, na które podczas kolejnych odcinków będę odpowiadać. Pamiętajcie, że nie ma głupich pytań, a kurs jest dla osób zupełnie początkujących – więc śmiało pytajcie, pisząc na wielki.kufer@gmail.com

To co zaczynamy jutro?

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Śliwki mirabelki – co z nich zrobić? Nalewka z mirabelek, dżem mirabelkowy i kwaskowaty kompot

Śliwki mirabelki to jedne z tych owoców, których nie można nigdzie kupić, ale można je zebrać samemu w dzikich sadach,...

Zamknij