URODA,  WARSZTATY

Co u mnie? Wywiad w Radio Gdańsk, Ekocuda po raz 3 w Gdańsku oraz warsztaty kosmetyczne z okazji Dnia Kobiet

Mimo, że mamy jeszcze luty ja planami wybiegam już daleko na przód. Ostatnio żyję na bardzo wysokich obrotach i wieczorami padam. Z tego też względu tak długo była cisza na blogu. Na szczęście znalazłam chwilę by w końcu napisać co u mnie. A w tym i nadchodzącym miesiącu będzie się naprawdę dużo działo!

Targi Kosmetyków Naturalnych – EKOCUDA 2 i 3 marca

Marzec rozpocznie się Targami Naturalnych Kosmetyków EKOCUDA. To już po raz 3 targi zawitają do Gdańska. 2 i 3 marca będzie można zakupić naturalne kosmetyki, porozmawiać z ekspertami. To nie wszystko! Po raz 1 na targach odbędą się warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków. A kto je poprowadzi? Poprowadzę je ja czyli Eko-warsztaty Wielki Kufer! Jestem przeszczęśliwa!!

Warsztaty będą pod hasłem wSPAniała kąpiel, a każda uczestniczka będzie mogła wykonać kosmetyk do kąpieli właśnie. Będzie też część teoretyczna podczas której dowiecie się jakie składniki wykorzystywać podczas kąpieli, aby wasza skóra stała się gładka i jędrna. Wstęp jest bezpłatny, ale trzeba się zapisać. Zapisy na warsztaty odbywają się na fanpage Ekocuda. Serdecznie zapraszam.

Warsztaty kosmetyczne na Dzień Kobiet

Chciałam Was również dziewczyny zaprosić na wspaniały Dzień Kobiet. 1 i 7 marca organizuję w 2 różnych lokalizacjach w Gdyni warsztaty kosmetyczne dla Pań. Będziemy tworzyć kosmetyki naturalne, nauczę was wykonywać masaż twarzy, a na zakończenie każda z was otrzyma drobny upominek.

1 marca zapraszam do Pracowni Deco-Hobby na ul. Abrahama w Gdyni.

Wykonamy

1. Peelingujące mydło do masażu kostka ponad 100 g
2. Solno- kwiatowy deser do kąpieli – 150 ml
3. Otulający olejek do masażu twarzy – 50 ml

Szczegóły wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem: KLIK

7 marca zapraszam jak co miesiąc do Klubokawiarni Slow Cafe na gdyńskim Wiczlinie.

Wykonamy

1. ujędrniający krem do twarzy 50 ml
2. luksusowy olejek do ciała z połyskującymi drobinkami – 100 ml

Szczegóły wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem KLIK

Spełniłam swoje marzenie – wywiad w Radio Gdańsk

Najlepszy smaczek zostawiłam na koniec. Jeśli czytasz mój fanpage na Facebooku to wiesz, że spełniło się jedno z moich najskrytszych marzeń. Odezwało się do mnie Radio Gdańsk z prośbą o wywiad. Nie mogłam uwierzyć, kiedy czytałam maila z zaproszeniem. Kochani! Myślałam, że to sen! Zawsze gdzieś w głębi serca marzyłam skrycie, aby pojawić się w radiu i opowiedzieć o EKO-WARSZTATACH WIELKI KUFER, o mojej miłości do naturalnej pielęgnacji i o blogowej działalności. I stało się! Audycji Radio Trendy z moim udziałem będzie można posłuchać 24 lutego między 11-13. Serdecznie was zapraszam!

Dużo się ostatnio dzieje, dlatego śledźcie mój fanpage na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco zdaję relację co u mnie w sprawach blogowych i osobistych.

 

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zabawy z dzieckiem w lesie – 12 kreatywnych zabaw dla dzieci od 2 lat

Odkąd pojawiła się z naszym życiu Agatka świat zmienił się diametralnie. Ciągle jesteśmy w ruchu, ciągle coś robimy, nie ma...

Zamknij