URODA

Najlepsze odcienie lakierów hybrydowych na Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra

Nie mogę uwierzyć, że już za niecały miesiąc będzie Wigilia, a zaraz po niej Sylwester. Zawsze czekam na ten moment, gdy wraz z rodziną zwalniamy tempo życia, by zasiąść razem pzy stole, porozmawiać, wspólnie spożywać świąteczne potrawy. A potem prezenty i wspólne kolendowanie. Tydzień później zabawa do rana i wystrzały fajerwerków. Na pewno też to lubisz!

Oprócz przygotowań w kuchni, zawsze wcześniej obmyślam strategię ubioru i makijażu. Chcę w Wigilię i kolejne święta wyglądać dobrze, dlatego nigdy nie zostawiam tego na ostatnią chwilę. Zawczasu szykuję buty, sukienkę i obmyślam kolorystykę dodatków. Nie zapominam też o paznokciach czy włosach. No właśnie a jakie są najlepsze odcienie lakierów hybrydowych na Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra?

Święta kojarzą mi się z bardzo eleganckimi kolorami lakierów. Szlachetna czerwień, butelkowa zieleń czy stonowany granat to odcienie po które chętenie sięgam. W zależności od ubioru można skusić się też na śliwkowy fiolet lub królujący ostatnio stonowany tzw brudny róż. Sylwester to natomiast szał, blysk, ozdoby. Tu możemy sobie pofolgować i nałożyć na paznokcie odcienie srebra, złota lub bardziej stonowany kolor wraz z dodatkami typu cyrkonie, cekiny czy inne błyskotki.

Marka Realac wypuściła niedawno świąteczno-karnawałową serię lakierów hybrydowych. W ich zestawie znajduje się 7 odcieni, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na wigilijną kolację polecają się choinkowa zieleń, śliwkowy fiolet czy ciekawy peoniowy róż. 

Na sylwestrową zabawę warto sięgnąć po granat z shimerem albo typowo karnawałowe kolory – srebrny i złoty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć kolory ze sobą np. srebro ze złotem lub fiolet ze srebrem. Na pewno uzyskamy wtedy bardzo ciekawy kolor.

Dodatkowo w kolekcji Realac są ozdoby na paznokcie w 4 karnawałowych kolorach – niebiesko-srebrne, srebrne, złote i różowo-fioletowe. To fantastyczny miks błyskotek, którymi możemy bawić się do woli. Wystarczy puścić tylko wodze wyobraźni.

Mi zimowy zestaw lakierów hybrydowych bardzo przypadł do gustu. Na wigilijną kolację pomaluję paznokcie choinkową zielenią, bo bardzo pasuje ten odcień do sukienki, którą planuję ubrać. Na Sylwestra planuję przyozdobić paznokcie różowym lakierem Realac. Myślę też nad ozdobami, zobaczymy jaki efekt uzyskam.

A ty co sądzisz o zimowej kolekcji lakierów Realac?

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wykorzystaj urlop macierzyński na swój rozwój

Urlop macierzyński obecnie trwa pół roku lub rok. Chwała tym, którzy zrozumieli potrzeby kobiet i wydłużyli ten czas z 3...

Zamknij