Kochani! Niezmiernie się cieszę pisząc tego posta. Kiedy w 2014 roku zaczynałam przygodę z warsztatami tworzenia naturalnych kosmetyków, to właśnie Gdańsk był kolebką mojej pasji. Warsztaty w Gdyni zaczęły się dopiero w marcu 2015 roku. Spotkania w Gdańsku prowadziłam nieprzerwanie do stycznia 2016 roku. Potem z racji lokalizacji i tego, że spodziewałam się dziecka zawiesiłam spotkania w tym mieście.

Spotkania odbywały się tylko w Gdyni (tutaj mieszkam więc mam bliżej). Jednak moja niespokojna dusza nie pozwalała mi osiąść na laurach. Otrzymywałam od was mnóstwo zapytań o warsztaty w Gdańsku. Szukałam i wierzcie mi lub nie, ale sprawdziłam naprawdę wiele lokalizacji. Niektóre były zbyt daleko od centrum co mogłoby utrudnić dojazd na spotkania. Inne były zbyt kosztowne (wynajem sali). Były też takie, gdzie warsztaty tworzenia kosmetyków nie mogłyby się odbywać, bo właściciele nie wyrażali zgody na podłączenie kuchenek indukcyjnych. Ale jak mówi przysłowie kto szuka, ten znajduje, więc znalazłam i ja :).

Już dziś mogę ci powiedzieć, że pierwsze warsztaty w Gdańsku odbędą się 19 października. Zaczynamy od 18, kończymy około 20. Spotkanie odbędzie się w Pracowni Lotos Kinga Nowak w Gdańsku Oliwie przy ul. Drzymały 4/1. Tematem spotkania będzie

Naturalna pielęgnacja ciała – od czego zacząć?

Na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków ale czy wiesz co kryją w swoim składzie? Czy zastanawiałaś się ile chemii zawiera krem, którego data ważności wynosi 3 lata? Zapraszam cię na spotkanie Naturalna pielęgnacja skóry – od czego zacząć?, połączone z warsztatami tworzenia naturalnych kosmetyków.

Podczas spotkania opowiem jak zacząć pielęgnować skórę w naturalny, pozbawiony chemii sposób. Jak wybierać kosmetyki z dobrym składem. Gdzie szukać pomysłów na kosmetyki, które zrobisz sama w domu? Przygotujemy też 2 w pełni naturalne kosmetyki.

1. Cytrusowy peeling do ciała (250 ml) – idealny na ponure jesienne dni
2. Odżywczą maseczkę do twarzy (60g) – dopasowaną do potrzeb twojej skóry.

Koszt uczestnictwa: 50 zł /osoba
Zapisy: wielki.kufer@gmail.com

Zapewniam wszystkie materiały na część teoretyczną (konspekt) oraz na część warsztatową. Będziemy pracować na wysokiej jakości składnikach. Zapewniam eleganckie opakowania.

Liczba miejsc ograniczona. Minimalna liczba uczestników, aby odbyły się warsztaty: 4 osoby.

 

(Visited 99 times, 1 visits today)