URODA

Wakacyjny konkurs #blendujeszmalujesz z Realac – wygraj lakiery hybrydowe do paznokci

Kochani! Mamy co prawda sierpień, ale wakacje jeszcze się nie kończą. W związku z tym mamy dla was super konkurs. Wraz z firmą Realac, producentem lakierów hybrydowych, zapraszamy do zabawy, w której dbamy o zdrowie, pijąc zdrowe smoothie, oraz wygrywamy lakiery hybrydowe do paznokci. Zasady konkursy są bardzo proste:

 

KONKURS REALAC I WIELKIKUFER.PL

BLENDUJESZ-MALUJESZ”

Mamy lato, a więc sezon na owoce i warzywa w pełni! Wraz z firmą REALAC ogłaszamy wakacyjny konkurs, w którym dbamy o zdrowie, pijąc smoothie i wygrywamy hybrydowe lakiery do paznokci.

Zasady:

  1. Konkurs trwa przez 14 dni, od 14-27 sierpnia do godziny 23:59.
  2. W zabawie może wziąć udział każdy, kto przygotuje smoothie i wrzuci zdjęcie koktajlu na Instagram i/lub Facebook. Każde zdjecie musi być oznaczone następującymi hashtagami #blendujeszmalujesz, #realac, #wielkikuferpl. Zdjęcie może być dodane pod postem konkursowym lub na profilu uczestnika zabawy. 
  3. Dodatkowo należy udostępnić post konkursowy (Facebook) i/lub zaprosić do zabawy 2 osoby (Facebook/Instagram).
  4. Aby wziąć udział w konkursie należy także polubić profil REALAC na Facebook’u.
  5. Po zakończeniu konkursu wybierzemy zwycięzców. Pierwsze miejsce zajmie osoba/osoby, które przygotują największą ilość smoothie i umieszczą w mediach społecznościowych (Instagram/Facebook) najwięcej zdjęć oznaczonych hashtagami #blendujeszmalujesz, #realac, #wielkikuferpl
  6. Do rozdania mamy aż 11 nagród. Nagroda główna – 3 lakiery z najnowszej jesiennej kolekcji Femme Fatal i preparaty do wykonanie hybrydy – dla najbardziej aktywnej osoby, która umieści najwięcej zdjęć zdrowych koktajli oraz nagrody „pocieszenia” – 10 zestawów lakierów z najnowszej jesiennej kolekcji Femme Fatal – po 3 kolory, które rozdamy wśród pozostałych uczestników.
  7. Nagrody wyśle zwycięzcom firma REALAC.

Sami decydujecie z jakich składników wykonacie smoothie. Ja codziennie będę w mediach społecznościowych (Facebook  – KLIK i Instagram – KLIK) prezentowała moje wersje smoothie oraz lakiery hybrydowe w kolorze smoothie. Waszym zadaniem jest wykonać swój koktajl i wrzucić zdjęcie z hashtagami. Możecie inspirować się moimi propozycjami lub stworzyć własne w dowolnym kolorze. Proste, prawda?

A dziś proponuję wam pierwsze smoothie w odcieniu lakieru REALAC #09 hot red. W moim koktajlu znalazły się owoce i warzywa widoczne na zdjęciu, czyli: awokado, burak, banan, gruszka, imbir, marchew.

Taka wersja koktajlu to bogactwo witamin oraz świetna sycąca przekąska na drugie śniadanie.

A jak wyglądają wasze smoothie? Jestem tego bardzo ciekawa, a więc do dzieła!

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Alergia kontaktowa na kosmetyki – czym myć ręce, czym smarować – Atopis

Nie raz na blogu przewinął się temat alergii kontaktowej na kosmetyki z SLS czy SLES. Nadal walczę z tą przypadłością,...

Zamknij