II Festiwal Kobiecości w Gdyni – moje wrażenia i zaproszenie na ciekawy wykład o zdrowym odżywianiu.

W minioną sobotę odbył się II Festiwal Kobiecości w Gdyni. W wydarzeniu brałam udział po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Festiwal był podzielony na kilka części – wykłady o różnej tematyce – m.in. rozwój osobisty, rozwój firmy, zdrowe odżywianie, naturalne kosmetyki. Ja w imprezie brałam udział jako wystawca, miałam swoje stoisko z naturalnymi kosmetykami oraz dzieliłam się informacjami na temat warsztatów naturalnych kosmetyków, które prowadzę w Trójmieście. 
Ogromnie się cieszę, że nie jestem anonimowa i moja działalność jest zauważana przez organizatorów takich imprez jak ta!
Oprócz wykładów można było zakupić przepiękne rękodzieło – torby, biżuterię, naturalne kosmetyki, wykonać zabieg kosmetyczny na skórze oraz skosztować fantastycznych zdrowotnych napojów na bazie octu jabłkowego.
Udało mi się wysłuchać jednego z wykładów nt probiotyków i prebiotyków, które poprowadziła pani Katarzyna Wojda ze sklepu Eco smaki. Probiotyki i prebiotyki mają zbawienny wpływ na nasze jelita i odporność.Temat na pewno warty zainteresowania się, bo jelita to nasz drugi mózg, a niestety wciąż wstydzimy się mówić o „kiszkach”, i ciągle jest to jeszcze temat tabu. 
Bardzo się cieszę, że takie imprezy są organizowane u nas na Pomorzu. Coś dla ducha i ciała, a wiadomo, że tego nigdy dość.
Jeśli interesujecie się tematyką zdrowego odżywiania to koniecznie zapiszcie się na wykład Wakacyjna dieta – warsztaty z degustacją. 29 czerwca o 18:00 w Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni – Redłowie odbędzie się spotkanie z dietetykiem p. Edytą Poniatowską-Zarembą, która opowie o żywieniu w okresie wakacji. To świetna okazja by dowiedzieć się więcej na temat letnich przekąsek, co zabrać ze sobą w podróż na wakacje, czym karmić dzieci. Będzie także o tym, co warto jeść latem, a czego powinniśmy unikać. Ja już zapisałam się na warsztaty. Wstęp jest bezpłatny, a bilety pobieracie TUTAJ
To jak z kim się spotkam na wykładzie?
Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Natuer Be – Be The Natural krem oczyszczający do masażu do twarzy

Lubię wszelkiego rodzaju myjadła do twarzy - pianki, żele, kremy, naturalne, ręcznie robione mydła w kostce. W łazience mam zazwyczaj...

Zamknij