INNE

Pielęgnacja skóry w ciąży – Przegląd olejków i maseł do ciała # 2

Kilka dni temu prezentowałam olejek przeciw rozstępom Mama’s firmy Diagnosis. Kto jeszcze nie czytał zapraszam tutaj <KLIK>. Dziś przychodzę z nowym produktem, tym razem oliwką HIPP. Znana oliwka, dostępna w drogeriach i hipermarketach ma wielu zwolenników. Sięgnęłam po nią ze względu na dobry skład, brak sztucznych składników –  pochodnych ropy naftowej i fajny delikatny zapach.
Oliwka bardzo dobrze rozprowadza się po mokrej skórze, nawilża ją i delikatnie natłuszcza. Przyjemny delikatny zapach zostaje na skórze na dłużej. Jest wydajna i dobrze dostępna. Jej koszt to ok 14 zł, myślę, że nie jest wygórowany. 
Skład: Olej ze słonecznika, olej z migdałów, witamina E i zapach. Krótki i dobry skład to duży plus tej oliwki.
Jestem z niej zadowolona i zapewne jeszcze nie raz zakupię dla siebie bądź Maleństwa.
Pamiętajcie by nakładać ją na wilgotną skórę po kąpieli. Nakładanie olejków na suchą skórę często powoduje przesuszenia i wyciąganie wody ze skóry. Aplikacja na wilgotną skórę potęguje dobroczynne działanie oliwek i olejów, doskonale nawilża i odżywia skórę.
Znacie oliwkę HIPP? Stosujecie ją?
Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Co w prasie piszczy – kwietniowy przegląd pism branżowych

Kochani! Za oknem piękna wiosna i aż chce się żyć. Słońce przygrzewa, ptaki śpiewają, jest po prostu cudownie! Dziś przychodzę...

Zamknij