KSIĄŻKA,  ZDROWE JEDZENIE

Święta bez chemii – najnowsza książka Julity Bator

Jeśli interesujecie się naturalną żywnością to na pewno znacie 2 książki Julity Bator: „Zamień chemię na jedzenie”, oraz „Zamień chemię na jedzenie – Nowe przepisy”. Ja mam obie jej książki, a dziś chciałabym opisać Wam trzecią najnowszą książkę tej autorki. Tytuł najnowszego wydania to „Święta bez chemii”.

Książka zawiera mnóstwo przepisów na wszystkie święta w ciągu roku. Są przepisy na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, ale także na urodziny czy imieniny.
Książka podzielona jest według Świąt. Najpierw dania wigilijne, potem wielkanocne. Jest też kilka przepisów na uroczystości rodzinne.
Oprócz przepisów jak przygotować świąteczne dania bez dodatku chemii książka wypełniona jest pięknymi fotografiami. Już od samego patrzenia na zdjęcia chce się zjeść pyszną sałatkę czy ciasto.
Jeśli zastanawiacie się czy warto zakupić tą książkę to serdecznie ją polecam. Na pewno nie raz sięgniecie do niej w poszukiwaniu naturalnego przepisu na deser czy obiad (nie tylko od święta).
Jako przykładowy przepis wybrałam Crumble z owocami. Zobaczcie jak łatwo je przygotować. (aby przeczytać przepis kliknij na zdjęcie).
Ja jestem z tej książki bardzo zadowolona. Ciekawi mnie czy wy również z niej korzystacie. A może macie inne godne polecenia książki z przepisami na dania bez chemii?
Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ziołowy płyn do płukania ust Sylveco – bez alkoholu i sztucznych składników

Codziennie, przynajmniej rano i wieczorem myjemy zęby. Pasta, szczoteczka, potem płyn do płukania. No właśnie, płyn.... Jaki wybierasz? Ten z...

Zamknij