INNE

SeeBloggers – wspomnienia

Wiem, że na wielu blogach pojawiły się relacje z SeeBloggers. Ja celowo nie publikowałam swojej zaraz po zakończeniu wydarzenia, bo chciałam ochłonąć i napisać relację w trochę inny sposób. Nie będę opisywać co się działo podczas tych dwóch dni, bo działo się dużo i aż za dużo. Chciałam pokrótce powiedzieć co podobało mi się najbardziej i za co dziękuję organizatorom.
Źródło

Jestem pod wielkim wrażeniem zaplanowania czasu każdego Blogera. Nikt się nie nudził! Nawet jeśli ktoś nie zapisał się na żaden wykład to miał szereg innych możliwości. Była strefa gier, otwarta cały czas strefa śniadaniowa Lidla, warsztaty fotografii kulinarnej z Lidlem, napoje Bubletea i fotobudka. W niedzielę wielkim zaskoczeniem były warsztaty whisky z Grant’s, podczas których wykonałam swoją własną 100-tkę whisky 🙂
Sale wykładowe były otwarte dla każdego. Nawet ci, którzy nie załapali się na zapisy i w nie zdobyli biletu wstępu mogli uczestniczyć w wykładach, jeśli tylko chcieli. Nie było sztywnej atmosfery i wnikliwego sprawdzania czy ma się bilet. Jeśli były miejsca, każdy był mile widziany.Warsztaty były przygotowane na wysokim poziomie. Ja byłam zadowolona z każdego, w którym uczestniczyłam.
Spontaniczność i otwartość Bloggerów była niesamowita. Mimo, że wielu osób nie znałam, nie było mowy o skrępowaniu. Czułam się wśród tych setek ludzi jak wśród swoich dobrych znajomych i z tego jestem bardzo zadowolona. 
Panel Blog-Ekspert, w którym wzięła udział m.in. Kasia z bloga innooka.pl
Impreza integracyjna w sobotę wieczorem bardzo mi się podobała.Pomysł na stwoje retro był wspaniały! Ja miałam dodatkowe atrakcje związane ze strażą miejską po imprezie, ale nie będę wnikać w temat. 🙂
Organizatorzy SeeBloggers stanęli na wysokości zadania! Organizacja tak dużej imprezy jak wykłady i cała otoczka wokół jest nie lada wyzwaniem. Okiełznanie tatkiej ilości Blogerów także. Cała ekipa, która zorganizowała to wydarzenie spisała się na medal! 
Organizatorzy SeeBloggers
Bardzo żałuję, że ten czas zleciał tak szybko. Z SeeBloggers wróciłam z kwadratową głową, pełną pomysłów i nowych planów na pisanie Bloga. Cieszę się że miałam możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu. Poznałam  wielu wspaniałych ludzi, pogłębiłam znajomość z już znanymi Blogerami. Muszę przyznać, że Blogerzy to niesamowici ludzie, są niepowtarzalni, jedyni w swoim rodzaju, a razem tworzą wspaniałą społeczność. 
  • fajna relacja, ja niestety nie byłam jeszcze na żadnym takim blogerskim spotkaniu, POZNAJĘ KASIĘ 🙂

    • W lipcu kolejna edycja. Rezerwuj sobie czas, chciałabym Cię poznać 🙂

  • Fajnie jest być na takim dużym spotkaniu, sporo można się nauczyć 🙂

    • Dokładnie, można uporządkować swoje plany blogowe, wiele sie nauczyć no i poznać wielu wspaniałych ludzi!

  • Jeny, cudnie się to czyta! Za rok się widzimy, to postanowione! 😉

    • Nie za rok! Kolejna edycja SeeBloggers już w lipcu. Mam nadzieję, że wtedy uda Ci się przybyć.

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czekoladowe serum z oliwą z oliwek do codziennej pielęgnacji – Bingo Spa

Za oknem pogoda bardzo zmienna, rano na minusie, wieczorem odwilż. Niestety w mieszkaniu non stop chodzi ogrzewanie i chcąc nie...

Zamknij