INNE

3 urodziny bloga Wielki Kufer – konkurs!

Kochani!
Tydzień temu mój blog skończył 3 lata! Nie sądziłam, że ten czas zleci tak szybko. Zakładając bloga sądziłam, że będzie to chwilowe hobby, ale trwa ono już 3 lata i nic nie zapowiada by miało się to skończyć. To część mojego życia, moja pasja i chcą ją dalej rozwijać. 

W związku z urodzinami bloga organizuję konkurs, w którym do wygrania będą 4 zestawy nagród. Zdobędą je osoby, które odpowiedzą na jak najwięszą ilość pytań związanych z blogiem Wielki Kufer. Jeśli takich osób będzie więcej nagrody zdobędą osoby, które szybciej wysłały odpowiedzi. Tak więc nie dajcie się prosić i zaczynajcie!

Pytań jest 17, rozdzielone są na 2 części. Pierwsze 10 pytań dotyczą postów, a odpowiedzi znajdują się w postach oznaczonych moim logo:
W poszukiwaniu odpowiedzi oprócz logo pomoże wam wyszukiwarka na blogu i etykiety na samym dole strony. 

Kolejne 6 pytań to ankieta, chciałabym Was lepiej poznać i dowiedzieć się co sądzicie na temat bloga, jak często tu zaglądacie. Ostatnie pytanie dotyczy waszych danych. W jaki sposób będę mogła się z wami skontaktować jeśli wygracie nagrodę.

Konkurs trwa od dziś 1 lutego do 14 lutego do końca dnia.
Przeczytajcie koniecznie regulamin konkursu, ponieważ biorąc udział w zabawie akceptujecie wszystkie zasady zawarte w regulaminie:
Regulamin konkursu: 

1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest właścicielka bloga www.wielkikufer.pl Konkurs realizowany jest zgodnie z obowiązującym prawem i niniejszym regulaminem.
2. Konkurs trwa od 01.02.2015 do końca dnia 14.02.2015 r
3. Do wygrania są 4 zestawy kosmetyków widocznych na zdjęciach. Nagrody nie podlegają zamianie na inną ani wymianie na ekwiwalent pieniężny.
4. Nagrody są nowe, mają długi termin ważności.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na 10 pytań dotyczących bloga Wielki Kufer. Odpowiedzi na pytania znajdują się na blogu, we wpisach oznaczonych logo Wielki Kufer. Kolejne 5 pytań to ankieta dotycząca czytelników. Tu wpisujecie swoje odpowiedzi, sugestie i pytania.
6. Wśród osób biorących udział w konkursie, zostaną wybrane 4, które odpowiedzą na największą ilość pytań. Jeśli osób o takiej samej ilości odpowiedzi będzie więcej, nagrodę otrzyma osoba, która szybciej nadesłała odpowiedzi na pytanie.
7. Jurorem będę ja – Monika, właścicielka bloga Wielki Kufer
8. Wyniki zostaną ogłoszone na www.wielkikufer.pl  – 15.02.2015, w godzinach wieczornych, zwycięzcy otrzymają także powiadomienie o wygranej poprzez komentarz pod zdjęciem na Facebooku/ Instagramie.
9. Nagrody będą przydzielone według kolejności nadsyłania zgłoszeń. Nie ma możliwości zamiany zestawu na inny.
10. Zwycięzcy wyrażają zgodę na publikację swojego imienia i pierwszej litery nazwiska na blogu, we wpisie podsumowującym konkurs.
11. Zwycięzcy są zobowiązani do nadesłania danych niezbędnych do wysłania nagród w terminie 3 dni od ogłoszenia wyników. W przeciwnym razie zostanie wybrany kolejny zwycięzca spośród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi na jak największą ilość pytań.
12. Nagrody (4 zestawy kosmetyków) zostaną wysłane w ciągu kilku dni od otrzymania adresu. 
13. Nagrody będą rozesłane tylko na terenie Polski. Osoby spoza kraju także mogą wziąć udział, ale jeśli wygrają proszone są o podanie adresu na terenie Polski (adres rodziny, krewnych). 
14. W konkursie mogą brać udział osoby powyżej 18 roku życia. Uczestnicy poniżej tego wieku muszą nadesłać zgodę rodziców bądź opiekunów na adres: wielki.kufer@gmail.com
15. Wysyłając swoje zgłoszenie, uczestnik tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr.133 poz. 883).
16. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zgłoszenie.
17. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. 
19. Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do dnia jego zakończenia.
Nagrody:

Są 4 zestawy nagród, w każdym zestawie po 4 kosmetyki

W skład zestawu wchodzą: Intensywne serum redukujące tkankę tłuszczową Eveline, balsam do ciała Moonlight path Bath&Body Works, Mydło w płynie Lawenda Yves Rocher, Odżywka do włosów Schauma Odbudowa i pielęgnacja

W skład zestawu wchodzę: Masło do ciała truskawkowe The Body shop, Maska do włosów ciemnych Pilomax, Peeling waniliowy do dłoni Eveline, Peeling z pestek moreli do twarzy i ciała Yves Rocher
W skład zestawu wchodzę: mleczko do ciała Yves Rocher Kakao i maliny, krem pod oczy Pollena Eva, Peeling do twarzy i ciała z pestkami moreli Yves Rocher, Ujędrniający żel do ciała z algami Greckie Morza Avon Planet Spa
W skład zestawu wchodzą: Olejek do kąpieli Bielenda, Odżywka do włosów jasnych Pilomax, Złote serum wyszczuplająco modelujące Eveline, Krem do twarzu Sebo Vegetal Yves Rocher
Jeśli chcecie możecie dołączyć do grona obserwatorów na blogu, Google +, polubić na Facebooku czy Instagramie, ale nie jest to wymóg konieczny.
Życzę udanego wypełniania zadań konkursowych i powodzenia!

 • Gratuluję :)) i zycze kolejnych lat w owocnym blogowaniu:)

  • Dziękuję. Mam nadzieję, że weźmiesz udział w konkursie 🙂

  • NO WŁASNIE WZIEŁAM WZIEŁAM 🙂

 • Gratuluję kochana 🙂

  • Dziękuję, zapraszam do zabawy konkursowej.

 • Gratuluje 3 lat bloga! 🙂

  • Dziękuję! Zapraszam na konkurs!

 • formularz chyba nie działa :/

  • Dzięki, rzeczywiście coś się chwilowo zawiesiło. Teraz powinno być OK.

 • Gratulacje 🙂

  • Dziękuję, zapraszam do wzięcia udziału.

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
SeeBloggers – wspomnienia

Wiem, że na wielu blogach pojawiły się relacje z SeeBloggers. Ja celowo nie publikowałam swojej zaraz po zakończeniu wydarzenia, bo...

Zamknij