URODA

Ekocuda Poznań – targi kosmetyków naturalnych

Znacie Ekocuda? Na pewno! To cykliczne wydarzenie skupiające miłośników oraz producentów naturalnych, organicznych i wegańskich kosmetyków.

Już 22-23 października event ponownie zagości w Poznaniu. To doskonała okazja, by odkryć nowe marki, spotkać producentów oraz dokonać zakupów eko produktów.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda są wyjątkowym wydarzeniem, które skupia ogromną liczbę wystawców, marek i produktów w jednym miejscu. To niepowtarzalna okazja do spotkania pasjonatów kosmetyków naturalnych – zarówno tych, którzy je wytwarzają jak i świadomych konsumentów, którzy chętnie po nie sięgają.

Oferta wystawców jest bardzo szeroka i obejmuje m.in.: kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, do makijażu, a także dedykowane konkretnej grupie odbiorców – dla kobiet, mężczyzn czy dzieci. Łącznie wszystkie edycje wydarzenia przyciągnęły dotąd ponad 242 000 odwiedzających.

2.03.19 Ekocuda_Gdansk_VOL.3

Bardzo nas cieszy, że Ekocuda zagoszczą w Poznaniu już po raz piąty i to po dwuletniej przerwie. Na targach będziemy mieć możliwość spotkać ogromną ilość polskich i zagranicznych marek kosmetyków naturalnych. Od samego początku istnienia Ekocudów naszą najważniejszą misją jest promocja nowych i małych marek, dlatego szczególnie cieszą nas debiuty, których podczas tej edycji mamy wyjątkowo dużo. Podczas targów będzie można przetestować, powąchać i sprawdzić kosmetyki na własnej skórze, a także zasięgnąć cennych porad i poznać innych miłośników naturalnej pielęgnacji – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i właścicielka marki Ekocuda oraz Targów Kosmetyków Naturalnych.

Ekocuda to nie tylko sezonowe targi, ale przede wszystkim edukacja i poszerzanie świadomości konsumentów. Na rynku możemy spotkać całą gamę produktów reklamowanych jako kosmetyk naturalny lub ekologiczny mimo tego, że w rzeczywistości nim nie jest. Aby dany produkt faktycznie mógł posiadać taką etykietę powinien spełnić kilka wymogów. W tym przypadku liczą się nie tylko wykorzystane składniki, ale także cały proces produkcji, rodzaj używanych opakowań czy łańcuch dostaw. Dzięki Targom Kosmetyków Naturalnych Ekocuda, konsumenci mogą bliżej poznać specyfikę kosmetyków ekologicznych oraz rozwiać związane z nimi wątpliwości.

Gdzie i kiedy?

  • Ekocuda Poznań odbędą się w dniach 22-23 października w Concordia Design przy ulicy Zwierzynieckiej 3
  • Odwiedzających zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godzinach 11.00-18.00
  • Wstęp jest bezpłatny
  • Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/poznan/
Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wpływ shatavari na problemy z płodnością u kobiet

O shatavari, czyli dzikim szparagu indyjskim, często mówi się, że jest typowo kobiecym ziołem lub kobiecym adaptogenem. Ta wyjątkowa roślina...

Zamknij