URODA

Targi Kosmetyków Naturalnych w Katowicach

Już 23-24.04.2022r. w Katowicach odbędą się po raz kolejny Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno. Miejscem targów będzie Galeria Szyb Wilsona.


Targi Ekopiękno to miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii. Podczas targów będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków.

Podczas trwania targów będzie można uzyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które samodzielnie tworzą naturalne kosmetyki, a prezentując swoje produkty – opowiadają o nich z wielką pasją i zaangażowaniem. Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne.


Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu – największych targów wegańsko-
wegetariańskich w Polsce. Roślinna kuchnia zaproponuje podróż po smakach całego świata. Pojawi się kuchnia indyjska, gruzińska, meksykańska, koreańska, a także wietnamska! Będzie w czym wybierać! O Wege Festiwalu można więcej przeczytać tutaj.


EKOPIĘKNO 23-24.04.2022r.
Katowice, Galeria Szyb Wilson
ul. Oswobodzenia 1
sobota 12:00 – 20:00
niedziela 12:00 – 18:00

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak się wyciszyć i odzyskać spokój.

od miesiąca wszyscy żyjemy tym samym. Lęk, niepewność, niedowierzanie. To co się dzieje w Ukrainie przeraża. Mimo, że nie oglądam...

Zamknij