URODA

Modnie owocowy żel pod prysznic i miętowy szampon Włos krzyczy w głos – Anatomicals

Gdzie ta wiosna? No gdzie?  Myślę, że nie tylko ja zadaję sobie to pytanie. Szaro, zimno, z deszczem lub śniegiem. I tak już od dawna… Aby poprawić sobie humor sięgnęłam po owocowy żel pod prysznic i miętowy szampon. Oba produkty pochodzą z firmy Anatomicals. Czy się sprawdziły?  Czy poprawiły mi humor w te szare, zimne dni? Zapraszam na dalszą część wpisu.

Nowy owocowy żel pod prysznic oraz super orzezwiajacy mietowy szampon Anatomicals. Znacie? #zelpodprysznic #szampon #mięta #orzezwienie #anatomicals #kosmetyki #wielkikuferpl

Ponure dni mają to do siebie, że nie dość że nie dodają energii to jeszcze zubożają nas o tą, którą udało nam się zachować. Aby nie dać się, potrzeba energetycznych zapachów, kolorów i kształtów. Terapia kolorami potrafi zdziałać cuda. Dlatego też sięgnęłam po markę Anatomicals i ich pomysłowe kosmetyki. Już sama nazwa kosmetyków wywołuje uśmiech na twarzy. Modnie owocowy żel pod prysznic i miętowy szampon  – włos krzyczy w głos. Czy to nie zabawna gra słów? Do tego to zestawienie kolorów na opakowaniu. No bomba energetyczna po prostu! Żółty w zestawieniu z zielonym – istny koktajl energetyczny! Prawda?

Zaprzyjaźniłam się z tym zestawem i żelu używam codziennie. Owocowy żel (300 ml) w kolorze lekko różowym dobrze myje i nie wysusza skóry. Nie pieni się bardzo, ale uznaję to za zaletę. Co do samego zapachu, mógłby być bardziej orzeźwiający, ale nie mam mu za złe że jest lekko słodkawy. Wyczuwam w nim jeżyny, poziomki. Po prostu owoce lasu. Jest słodko, owocowo, przyjemnie.

Za to szampon (250 ml) to istna bomba orzeźwienia! Mięta na 1000% z niesamowitym efektem chłodzenia skóry głowy. Dobrze się pieni, nie wysusza skóry głowy. Myję nim włosy jak zawsze, co 2 dzień, potem nakładam odżywkę innej firmy. Takie zestawienie pozwala mi uzyskać lekkie włosy i dobrze układającą się fryzurę na 2 dni. Bardzo przypadł mi do gustu zapach, bo uwielbiam miętę w każdej postaci. Chłodzenie wyczuwalne jest już podczas mycia i także po umyciu. To dodaje mi energii i poprawia nastrój.

Chcesz poprawić sobie nastrój tak jak ja? Na hasło wielkikufer w sklepie Anatomicals możesz uzyskać rabat – 20% na cały asortyment sklepu. Nie czekaj aż pogoda cię dobije – popraw sobie nastrój soczystymi kosmetykami do ciała.

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Cienie do powiek na wiosnę – Pierre Rene Silk #35, Passion #89, Reality #99,

Rzadko na blogu pokazuję makijaże, ale teraz postanowiłam, że pokażę ci cienie, którymi lubię się ostatnio malować. Uwielbiam wszelkie odcienie...

Zamknij