Cienie do powiek na wiosnę – Pierre Rene Silk #35, Passion #89, Reality #99,

Rzadko na blogu pokazuję makijaże, ale teraz postanowiłam, że pokażę ci cienie, którymi lubię się ostatnio malować. Uwielbiam wszelkie odcienie nude i fiolety. Takie też cienie z Pierre Rene wybrałam. Chciałam by były na co dzień, neutralne, zawsze na czasie i szybkie w obsłudze, kiedy mam tylko 5 minut na wykonanie makijażu.

Cień Silk to bardzo jasny cień, stosuje go raczej w kącikach oczu oraz do łączenia z innymi cieniami. Nie pomalowałabym nim powieki solo, ponieważ cień jest zbyt biały i raziłby w oczy innych hehehe. Odcień Passion to typowy kolor bazowy, doskonały do smoky eye w odcieniach beżu i brązu. Bezpieczny na każdą okazję, zawsze na czasie. Lubię go solo lub w połączeniu z brązami czy pomarańczami. Ostatni odcień to Reality – wspaniała śliwka. Uwielbiam ten cień, bo kocham fiolety w makijażu. Można go rozcierać, by uzyskać jasne liliowe odcienie lub pomalować oko mocniej np. na wieczór. Makijaż, który zobaczycie na poniższych zdjęciach wykonałam odcieniami bardzo jasnym Silk #35 oraz śliwką Reality #99. Jak ci się podoba?

  • Ładnie cienie, ale fioletowy zupełnie nie jest dla mnie 😉

    • Ja z kolei uwielbiam wszelkie odcienie fioletow, ale to prawda, że nie każdemu ten kolor pasuje i nie każdy go lubi.

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zakupy w e-sklepie Naturalne- Piękno – czy warto? Asortyment, ceny, wysyłka – moja opinia

Ostatnio przez zupełny przypadek znalazłam w sieci sklep internetowy Naturalne-Piekno. Zaczęłam przeglądam asortyment i... zakochałam się! Zrobiłam zamówienie półproduktów na...

Zamknij