INNE

Wrzesień – nowa energia, nowe wyzwania!

Mamy już wrzesień! Uwielbiam ten miesiąc. Bardzo pozytywnie mi się kojarzy i mam z nim same dobre wspomnienia. Wrzesień to dla mnie czas przebudzenia. Tak jak w styczniu po Nowym Roku. To czas nowych planów, wyzwań i zobowiązań. 
Co roku odwiedzam sklep papierniczy w poszukiwaniu nowych cienkopisów, spinaczy, fajnych notatników. Dzięki temu przyjemniej jest zasiąść do nowych obowiązków, a plany biznesowe zapisane nowym długopisem nabierają mocy sprawczej. Wrzesień to czas nowej pozytywnej energii. Tyle się dzieje! Pomysły na nowy kurs językowy, nowe zajęcia fitness. Chłonę wiedzę jak gąbka i jestem na fali z pomysłami. A wy? Też tak macie, że we wrześniu budzi się w was nowa pozytywna energia do działania? A może wręcz przeciwnie smutno wam, że już po wakacjach i czas na rutynowe obowiązki i przygotowanie do nadchodzącej zimy? Podzielicie się w komentarzach z czym wam się kojarzy wrzesień?
Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Podsumowanie sierpnia – ciekawe spotkania, inspirujący blog, moja droga do luksusowego minimalizmu

Sierpień minął jak pstryknięcie palcami, a ja witam wrzesień będąc w 38 tygodniu ciąży. W każdej chwili moje życie może...

Zamknij