INNE

Świąteczne warsztaty naturalnych kosmetyków – Gdańsk 4.12 i Gdynia 11.12

Ho,ho,ho święta już tuż tuż i na pewno już pojawiają się w waszych głowach myśli co kupić bliskim i gdzie szukać prezentów. 
Zapraszam Cię na warsztaty kosmetyków naturalnych!

 W grudniowej świątecznej edycji robimy aż 3 ekstra kosmetyki: balsam na ciepło w formie świecy z goździkami, cynamonem, ziarnami kawy, anyżem, laskami cynamonu i tym co najbardziej kojarzy nam się ze świętami. Kolejny kosmetyk to glicerynowe mydełka w świątecznych kształtach – mikołaje, gwiazdki, choinki itp. A trzeci kosmetyk to aromatyczny rozgrzewający peeling do ciała z pomarańczą i cynamonem, kardamonem i innymi korzennymi przyprawami! Wszystko w pięknych opakowaniach idealne na prezent.

Dodatkowo opakujemy gotowe kosmetyki w świąteczny papier i przewiążemy wstążką, by były gotowe w prezencie pod choinkę dla bliskich.

Uczestnicy oprócz kosmetyków dowiedzą się jakie właściwości mają masła shea, kokosowe, oliwne, aloesowe i inne. 

Będziemy pracować na składnikach wysokiej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców i sklepów z półproduktami do wyrobu naturalnych kosmetyków m.in Blisko Natury, ECO SPA.

Spotykamy się 


4 grudnia w Gdańsku w klubie 

Warsztatowo ul. Krzemowa 20 o 18:00 i 

11 grudnia w Klubokawiarni Slow Cafe w Gdyni
ul. Filipkowskiego 20

Koszt uczestnictwa 1 osoba – 50 zl, 2 osoby – 90 zl. Osoby, które brały udział w listopadowych warsztatach mają zniżkę 10%

Zapisy: wielki.kufer@gmail.com

Ilość miejsc jest ograniczona. Przy dużej liczbie chętnych przewidujemy utworzenie dodatkowego terminu warsztatów.

Warsztaty poprowadzi miłośniczka naturalnych kosmetyków Monika Laskowska, autorka bloga Wielki Kufer. (www.wielkikufer.pl)

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Myjące mydełko – krem pomarańczowy z dynią – DIY

Listopad to taki smutny miesiąc. Deszcz, ciemno, zimno i ponuro. Jest jednak coś co pozytywnie nastraja do życia - dynia!...

Zamknij