INNE

Przedłużamy Walentynki! Konkurs New Anna Cosmetics i Wielki Kufer, 14-28 lutego

Walentynki to czas wyjątkowy, bo okazujemy sobie więcej miłości, spędzamy ze sobą więcej czasu, jesteśmy na nowo zakochani! Dlaczego więc nie przedłużyć tego dnia na najbliższe 2 tygodnie? Wraz z firmą New Anna Cosmetics mamy dla Was Walentynkowy konkurs!
Zadanie jest proste, wystarczy, że:

 Uzasadnij co jest Twoim „must have” z asortymentu New Anna Cosmetics?

Do wygrania są 3 zestawy kosmetyków:
Zestaw 1 – szampon do włosów i krem do rąk
Zestaw 2 – szampon do włosów, krem do rąk, maska do włosów
Zestaw 3- szampon do włosów, krem do rąk, spray conditioner do włosów. 
Wykażcie się kreatywnością i poczuciem humoru!
Odpowiedzi w komentarzu pod postem lub pod zdjęciem konkursowym na Facebook’u (KLIK) przesyłajcie do 28 lutego do 23:59.

Dodatkowo będzie nam miło, jeśli polubisz profil New Anna Cosmetics i Wielki Kufer blog na Facebook’u i udostępnisz informację o konkursie. (opcjonalnie)
Nagrody:
Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Wielki Kufer, fundatorem nagród jest firma New Anna Cosmetics.  Konkurs realizowany jest zgodnie z obowiązującym prawem i niniejszym regulaminem.
2. Konkurs trwa od 14.02.2015 do końca dnia 28.02.2015 r
3. Do wygrania są 3 zestawy kosmetyków widocznych na zdjęciach. Nagrody nie podlegają zamianie na inną ani wymianie na ekwiwalent pieniężny.
4. Nagrody są nowe, mają długi termin ważności.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie Co i dlaczego jest Twoim „must have” z asortymentu New Anna Cosmetics. Dodatkowo możesz polubić profile Organizatorów na Facebook’u i udostepnić informację o konkursie.
6. Wśród osób biorących udział w konkursie, zostaną wybrane 3, które odpowiedzą najciekawiej na pytanie.
7. Jurorem będę ja – Monika, właścicielka bloga Wielki Kufer i firma New Anna Cosmetics
8. Wyniki zostaną ogłoszone na www.wielkikufer.pl  – 01.03.2015, w godzinach wieczornych, oraz na Facebook’u Wielki Kufer blog. Zwycięzcy otrzymają także powiadomienie o wygranej poprzez komentarz pod zdjęciem na Facebooku/ Instagramie.
9. Nagrody: Zestaw 1: szampon do włosów i krem do rąk
Zestaw 2 – szampon do włosów, krem do rąk, maska do włosów
Zestaw 3- szampon do włosów, krem do rąk, spray conditioner do włosów. 
10. Zwycięzcy wyrażają zgodę na publikację swojego imienia i pierwszej litery nazwiska na blogu, we wpisie podsumowującym konkurs.
11. Zwycięzcy są zobowiązani do nadesłania danych niezbędnych do wysłania nagród w terminie 3 dni od ogłoszenia wyników. W przeciwnym razie zostanie wybrany kolejny zwycięzca spośród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi na jak największą ilość pytań.
12. Nagrody (3 zestawy kosmetyków) zostaną wysłane w ciągu kilku dni od otrzymania adresu.
13. Nagrody będą rozesłane tylko na terenie Polski. Osoby spoza kraju także mogą wziąć udział, ale jeśli wygrają proszone są o podanie adresu na terenie Polski (adres rodziny, krewnych).
14. W konkursie mogą brać udział osoby powyżej 18 roku życia. Uczestnicy poniżej tego wieku muszą nadesłać zgodę rodziców bądź opiekunów na adres: wielki.kufer@gmail.com
15. Wysyłając swoje zgłoszenie, uczestnik tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr.133 poz. 883).
16. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zgłoszenie.
17. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

19. Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do dnia jego zakończenia.
 • Myślę, że może więcej osób brałoby udział w konkursie, gdyby strona firmy nie była akurat w przebudowie – bardzo pechowy moment 🙁

  • Może masz rację, ale z drugiej strony w sieci jest wiele recenzji kosmetyków tej firmy. Na moim blogu też wiele razy opisywałam ich kosmetyki. Poza tym można przecież wymyśleć jakaś historię, nikt nie sprawdza czy używa się tych kosmetyków czy nie 🙂

 • Anonimowy

  Moim MUST HAVE z New Anna Cosmetics jest wcierka do włosów pokrzywowa. Czytałam o niej na Twoim blogu i na innych stronach również. Po ciąży zaczęły wypadać mi nadmiernie włosy, nie wiedziałam czym się ratować. Nie mogłam ze względu na karmienie zażywać suplementów diety, dlatego też wybór padł na New Anna Cosmetics. Wcieram odrobinę płynu w skórę głowy dość regularnie i widzę sporo nowych włosków. Dzięki temu mam lepszy humor, bo wiem, że nie jestem bezradna z problemem wypadających włosów. Polecam każdemu!
  Joanna

  • Też znam ją i lubię 🙂

 • Nie miałam styczności z kosmetykami New Anna Cosmetics. Poczytałam jednak trochę o nich i jestem na TAK! A moim POTENCJALNYM must have z asortymentu Nowej Anki jest Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów – najchętniej z olejem ze słodkich migdałów. Karmiłam moje dziecko dzielnie piersią przez ostatnie 8 miesięcy. Piersi znajdują się w dobrym stanie po tej mlecznej drodze, ale za to – ucierpiały włosy, które mi wypadają teraz garściami. Wszystkie Anki, które znam mają piękne, mocne włosy, więc może New Anna mi pomoże? 😉

  • Cieszę się, że spodobała Ci się marka New Anna Cosmetics.

 • Zgłosiłam się na fb, dziwi mnie, że jest tak mało chętnych…
  A blog faktycznie fajny, już od dłuższego czasu wpadałam nieoficjalnie, od dzisiaj już oficjalnie 🙂

  • Konkurs rozkręca się i mamy nadzieję, że więcej osób weźmie udział. Jeśli chcesz i możesz miło nam będzie jeśli udostępnisz informację na swoim profilu. Wtedy więcej osób dowie się o zabawie.

 • Ale masz genialnego bloga 🙂 Widać, że dużo pasji w niego wkładasz. Gratuluję i obserwuję 🙂

  • Dziękuję serdecznie. Blog to moja pasja, cieszę się że mogę pisać dla takich osób jak Ty.

 • nie znam firmy :/

  • Nic straconego! Na blogu opisywalam wcierke do wlosow, kremy do rak, nafte do wlosow. W etykietach na dole bloga pod nazwa Anna lub DIY sa recenzje. Przejrzyj je i wez udzial w konkursie. Zapraszam!

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bloger powinien się uczyć! Warsztaty kreatywno-rozwojowe Warszawa 21 lutego – Lili Naturalna

Tak jak wszyscy uczymy się przez całe życie, tak Bloger powinien uczyć się i dokształcać w kierunku, którym się zajmuje,...

Zamknij