STYL ŻYCIA

Zumba, zumba, zumba…

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, czuję to wszędzie dookoła. A jak wiosna to i wielkie zmiany! Czas porzucić leniwe wygrzewanie się w łóżku z gorącą czekoladą i książką, leniuchowanie w sobotę do południa. Stawiam na ruch, korzystanie z wiosennego słońca i coraz dłuższych dni.
Wybrałam ZUMBĘ, bo zumba to:
  • zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku
  • bardzo innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
  • proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.
  • bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.
  • niesamowite efekty w krótkim czasie
(na podstawie http://zumbapolska.pl/)

(www. youtube.com)

Dziś wybrałam się na pierwsze zajęcia i jestem pod wrażeniem. W skrócie jest to dobra zabawa jak na całonocnej imprezie tyle, że trwa godzinę i ćwiczy się w stroju sportowym. Zachęcam wszystkich leniuszków pozimowych do przebudzenia!!!

 

  • Zumba ma chyba same korzyści 🙂 może i u mnie gdzieś – fajnie by było się zapisać 😉 pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do mnie- a jeśli masz ochotę, możemy się poobserwować, będzie mi miło 😉

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zużycia lutego

Jak dobrze, że luty już za nami. Pod względem zakupów był to miesiąc straszny, bo dużo nakupiłam . Nie udało...

Zamknij