URODA

Szukamy Ambasadorek – Rosa.Panna Poranna

Rok temu w lipcu moja Manufaktura Rosa. Panna Poranna rozpoczęła swoją działalność. Dziś mamy dla Was super niespodziankę! Przeczytajcie!

Szukamy 10 chętnych dziewczyn, które zostaną naszymi Ambasadorkami! Tak, tak dobrze czytacie! Rosa.Panna Poranna szuka Ambasadorek! Dostajemy od Was masę maili i wiadomości prywatnych że bardzo chcecie poznać nasze kosmetyki, dołożyć swoją cegiełkę w promowaniu marki i oto dziś otwieramy nasze drzwi do świata Rosy.Panny Porannej! 

Kogo szukamy? 

Dziewczyn otwartych, wesołych, z lekkim piórem i pomysłem jak w ciekawy sposób zaprezentować nasze kosmetyki na swoich kanałach w social mediach. Super jeśli interesuje Was naturalna pielęgnacja i tworzenie własnych mikstur  DIY z kilku składników. Nie musicie mieć mnóstwa obserwatorów, bo dobrze wiemy nie zawsze idzie to parze z pomysłowością, otwartością i ciekawym przekazem. Musicie mieć po prostu to coś co nas zaskoczy i przekona że jesteście idealnymi kandydatkami na nasze Ambasadorki! 

Co oferujemy? 

Oferujemy nasze produkty w kilku setach. Na początek jesienne produkty (do wyboru), następnie serię Morskie Historie oraz te produkty, które najbardziej przypadną Wam do gustu. Łącznie każda Ambasadorka otrzyma od nas 10 pełnowymiarowych produktów (5 wybieramy my, 5 wybieracie wy same). Ambasadorki wybieramy na początek do końca roku (wrzesień- grudzień), a jeśli ten pomysł się sprawdzi to będziemy kontynuować nabór nowych osób w styczniu na kolejne 3-4 miesiące. Jeśli Waszym pomysłem będzie konkurs bądź rozdanie to również chętnie wesprzemy tą ideę ciekawymi podarunkami. Głównie chodzi nam o dobrą zabawę, zaprezentowanie naszych produktów szerzej w sieci i abyście poznały nasze produkty jak najlepiej. 

Czego oczekujemy? 

Ciekawych i rzetelnych recenzji po dokładnym zapoznaniu się z produktami. Chętnie poczytamy Wasze wpisy i zajawki w social mediach tuż po otrzymaniu paczki, ale głównie zależy nam na rzetelnych recenzjach po poznaniu produktów. Możecie działać na IG, FB, swoich blogach ale także na Youtube, TikToku i portalach kobiecych np. wizaż.pl Jesteśmy otwarci na każdą formę działania. Dodatkowo na koniec roku nagrodzimy super paczką niespodzianką 2 najbardziej aktywne Ambasadorki. 

Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem mailowym: rosa@pannaporanna.pl do końca sierpnia. W mailu zatytułowanym AMBASADORKI ROSY napiszcie kilka słów o sobie i dlaczego chcecie zostać Ambasadorką Rosy. Panny Porannej. Podajcie też namiary na swoje konta w social mediach, adresy www swoich blogów, kont na YT, abyśmy mogli zobaczyć co ciekawego tworzycie. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami. 

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak nie przepłacać przy zakupach dla niemowlaka

Ciąża to niezwykły czas. Każda kobieta przygotowuje się do przyjścia na świat Maluszka. Z wielkim zaangażowaniem kompletuje ubranka, kupuje wraz...

Zamknij