INNE

Newsletter Wielki Kufer – dołącz koniecznie!

Kochani! Przychodzę dziś, żeby się pochwalić. Mam swój newsletter. Jedyny, wyjątkowy, taki mój. Od dawna chciałam wcielić w życie tą formę komunikacji z wami, ale ciągle coś było ważniejsze. A od teraz będę miała z wami jeszcze lepszy, bardziej prywatny kontakt. Ideą tego newslettera jest zapoznanie was z naturalnymi kosmetykami, które przygotujecie samodzielnie w domu, a także podsyłanie ciekawostek jak dbać o skórę naturalnie, bez chemii.

Każdy kto dołączy do newslettera będzie otrzymywał  ciekawe przepisy na kosmetyki naturalne i cenne wskazówki jak dbać o skórę w naturalny, prosty sposób.

UWAGA! Czytelnicy newslettera jako pierwsi dowiedzą się o nowych kosmetykach, recepturach i poradach. Treści, które prześlę jeszcze  nigdy nie pojawiły się na blogu, więc możecie czuć się wyróżnieni.

Obiecuję przesyłać tylko ważne informacje i sprawdzone receptury. To jak? Jesteś gotowa/y na zmianę pielęgnacji skóry?

Jeśli chcesz dołączyć do czytelników newslettera Wielki Kufer, w kolumnie po prawej stronie uzupełnij w rubrykach swoje imię i adres e-mail, na który będę wysyłać wartościowe wiadomości. Naprawdę warto!

Jeśli kiedykolwiek pojawią się jakieś pytania, śmiało pisz na adres: wielki.kufer@gmail.com

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Naturalne kosmetyki Ziaja – czy na pewno?

Moda na naturalne kosmetyki trwa. Wiele firm, które na co dzień nie produkują naturalnych produktów wypuściło naturalne serie. Tak jest...

Zamknij