INNE

Szampon i odżywka Nivea Repair & Targeted Care

W sieci, telewizji i w drogeriach wszędzie można znaleźć reklamy nowych produktów do włosów Nivea Repair & Targeted Care. Skusiłam się i ja, choć zazwyczaj nie stosuję szamponów i odżywek wielkich koncernów. Nie wierzę w reklamy typu że z bardzo zniszczonych włosów w ciągu zaledwie tygodnia odzyskamy świetliste pasma. Jest to po prostu niemożliwe. Owszem, stosując ciągle dany produkt włosy są w dobrej kondycji, ale gdy użyjemy innego produktu nasze problemy wracają. Skusiłam się na ten zestaw raczej z innego względu – mam półdługie włosy, które potrzebują uniesienia, żeby nie wyglądały na nieświeże i oklapnięte. Wiele osób zachwala produkty Nivea właśnie z tego względu, że włosy są po nich puszyste, uniesione i ładnie się układają. To wszystko za sprawą protein, w które szampony i odżywki Nivea są bogate. 
Szampon stosowałam dużo częściej niż odżywkę. Odżywka jest bardzo gęsta i przy zbyt częstym stosowaniu na początku, zauważyłam obciążenie włosów. Sam szampon nie dawał na moich włosach tego efektu. Oba produkty bardzo fajnie działały na moje włosy. Pasma były puszyste i miękkie a włosy dużo lepiej się układały. 
Zdarza mi się jeszcze zakładać czapkę ( w chłodniejsze dni, wieczorem) więc obawa przed oklapniętymi włosami była duża. Na szczęście zestaw Repair & Targeted Care zapobiegał przyleganiu włosów do skóry głowy i po zdjęciu czapki włosy nadal wyglądały tak dobrze jak przed wyjściem z domu. 
Co jeszcze dla mnie istotne, szampon i odżywka nie przyśpieszają przetłuszczania się włosów. Nie raz używałam szamponów, które przyśpieszały przetłuszczanie i już po kilku godzinach od umycia włosy nie były świeże. Zestaw Repair & Targeted Care od Nivea umożliwił mi mycie włosów co drugi dzień, co u mnie jest naprawdę dużym sukcesem. 
Z zestawu jestem zadowolona i myślę, że sięgnę po niego jeszcze nie raz. Łatwa dostępność na pewno zachęca do zakupu.
Znacie produkty z serii Repair & Targeted Care? Co o nich sądzicie?
Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pielęgnacja skóry w ciąży – Przegląd olejków i maseł do ciała # 1

Chyba każda przyszła mama chce by nie tylko jej dziecko było zdrowe, ale także by jej własna skóra po porodzie...

Zamknij