INNE

Ciekawy kształt flakonu na perfumy

Nie wiem czemu, ale zawsze gdy oglądam strony perfumerii internetowych zwracam uwagę na nietypowe kształty buteleczek z perfumami. Zwykłe, podłużne nudzą się szybko i chyba dlatego twórcy perfum prześcigają się w pomysłach na coraz to nowsze kształty flakonów. Sądzę, że kiedy miałabym się zdecydować w ciemno na perfumy to oprócz nut zapachowych decydujący głos miałaby butelka. Też tak macie? Zobaczcie jakie ciekawe i oryginalne buteleczki można zdobyć w perfumeriach internetowych i stacjonarnych.

Rihanna Reb´l Fleur 

W wodzie perfumowanej Rihanna Reb’l Fleur podoba mi się czarny pasek, który oplata butelkę. Dzięki temu flakon jest bardziej elegancki i wyróżnia się spośrób butelek stojących na toaletce.
Marc Jacobson Dot i Oh Lola!
Marc Jacobson Daisy
Buteleczki Marca Jacobsa dla jednych są piękne, inni uważają je za kiczowate. Nikt jednak nie przejdzie obok nich obojętnie. Wyróżniają się na półce, przykuwają uwagę i na pewno każdy będzie chciał dotknąć tych kolorowych kwiatów na butelce. Czerwony flakon w czarne biedronkowe kropki czy zakrętka w formie kwiatka? Który Wam się bardziej podoba?
Oriflame The Babes
A perfumy laleczki z Oriflame? Mi osobiście się nie podobają, ale wiem, że część z Was szaleje na ich punkcie.
Lolita Lempicka Lolita Lempicka
Jabłuszka Lolity Lempickiej zna chyba każdy. Mi bardzo się podoba taki kształt, bo mimo oryginalnego kształtu butelka jest poręczna i elegancka. 
Katy Perry Purr
Perfumy Katy Perry to prawdziwy rarytas dla kolekcjonerek buteleczek perfum i choć zapach będzie miał na pewno zwolenników jak i przeciwników to butelka na pewno zachwyci każdego. Flakon w postaci kota z klejnocikami w miejscach oczu. Czego to ludzie nie wymyślą!
Jakie kształty butelek podobają Wam się najbardziej?
Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kremowy żel lipidowy do mycia – 20% lipidów skóry – Iwostin Lipidia

Mimo, że mam skórę mieszaną na twarzy to z początkiem chłodów i szarugi zmieniam kosmetyki na arsenał do zadań specjalnych....

Zamknij