INNE

Odżywka i baza do paznokci 2 w 1 Nail Expert Manicure, Silk Base & Top Coat od Miss Sporty

Na blogu bardzo rzadko pojawiały się lakiery do paznokci, bo po prostu moje paznokcie były słabe a i żaden lakier nie trzymał się długo na moich paznokciach. Nawet te drogie typu Sally Hansen czy O.P.I to góra 2 dni nieskazitelności a potem odpryski, schodzenie lakieru płatami się czy w najgorszym przypadku złamany paznokieć.  Nawet mając krótkie paznokcie mogłam spodziewać się szybkiego rozdwajania się czy pękania płytki. Najpierw sądziłam, że to wina mojej diety. Zaczęłam na to zwracać szczególną uwagę ale nadal nie było spektakularnych efektów. Koniec końców okazało się, że moje paznokcie są słabe, łamliwe i rozdwajające się, bo używam cążek do ich skracania a dopiero potem je piłuję. Manicurzystka „nakrzyczała” na mnie i kazała zmienić nawyki. Posłuchałam się jej i od jakiegoś miesiąca skracam paznokcie jedynie za pomocą papierowego pilnika. Cudo! Żadnego rozdwajania się, łamliwości czy połamanych paznokci. Teraz za punkt honoru przyjęłam sobie nadgonić tematykę paznokciową i pokazać moje lakierowe zapasy 🙂 Dziś natomiast moje paznokcie saute, pomalowane przezroczystym lakierem. 
Nail Expert Manicure for glossy nails od Miss Sporty to odżywka. Użyta pod lakier chroni paznokcie przed odbarwieniem, użyta jako warstwa wierzchnia sprawia że lakier schnie szybko i nie odpryskuje. Wzmacnia paznokcie. Zawiera proteiny jedwabiu.
Zawiera mały, ale skośny i wygodny pędzelek. Łatwo ją zmyć każdym rodzajem zmywacza. 
Lakieru przezroczystego używam jako bazy pod ciemne kolory lub jako lakier codzienny kiedy nie mam ochoty na kolorowe wykończenie. Jako baza chroni płytkę przez odbarwieniem, żółknięciem a także wzmacnia ją przez łamaniem, rozdwojeniem paznokci.
Jako lakier nadaje połysk płytce, wzmacnia paznokieć i nadaje zdrowy wygląd. Taką wersję lubię na co dzień lub jako odpoczynek między kolorami.
Lakier trzyma się na paznokciach kilka dni, potem delikatnie się zmywa, ale nie schodzi płatami jak w przypadku innych lakierów-odżywek. 
Teraz gdy nabyłam prawidłowych nawyków skracania paznokci rosną zdrowe i mogę je nareszcie zapuścić. Nie łamią się, nie rozdwajają, wyglądają naprawdę dobrze.
Co kilka dni zmieniam kolory na moich paznokciach a płytka dobrze zabezpieczona odżywką Miss Sporty nie jest przebarwiona czy wysuszona od lakieru. 
Jak mają się wasze paznokcie?
 • Odżywka jest faktycznie dobra 🙂

 • Dobrze wiedzieć:)

 • Ja akurat na tej zasadzie używam odżywkę Nail Tek II 🙂 z Miss Sporty nie miałam jeszcze.

 • Tego produktu akurat nie miałam, ale baza pod lakier jest ważna faktycznie, niektóre lakiery potrafią przebarwić płytkę paznokcia, mi się to zdarzyło kilka razy i później był problemos 🙂

  Buziaki
  xo xo xo xo xo xo

 • Widać godny uwagi produkt 🙂

 • Bardzo dobrze, że zmieniłaś te nawyki! 🙂

 • o proszę jeszcze o niej nie słyszałam a z twojej recenzji wynika że jest całkiem fajna:)

 • Moim chyba brakuje odżywki Eweline, gdy tylko przestałam jej używać zaczęły się rozdwajać 😉

 • Staram się zapuścić moje paznokcie. Na razie jakoś tam rosną, ale niestety często się rozdwajają.

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bloger też człowiek czyli moja metamorfoza ze Studiem Fryzur Elżbiety Pniewskiej.

Jako, że do ślubu zostało niewiele, a każdy dzień to kolejny krok by mieć dłuższe i dłuższe włosy od grudnia...

Zamknij