INNE

Wielki Kufer ma już ROK! Zapraszam na urodzinowy konkurs!!

Nie mogę uwierzyć, że to już rok jestem z Wami i dla Was! Przez ten czas dużo się wydarzyło. Przez rok 161 osób dołączyło do aktywnych obserwatorów, na Facebooku Wielki Kufer polubiło 81 osób, a łączna liczba odwiedzin przekroczyła magiczne 72000! Bardzo Wam dziękuję!
W związku z tym chciałam zaprosić Was do wzięcia udziału w KONKURSIE, gdzie nagrodą będzie woda toaletowa o pojemności 100 ml – Wanilia z Yves Rocher. 
Zasady:
  1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy bez względu na to czy prowadzą bloga czy nie. Powinni jednak umieścić baner konkursowy (zdjęcie z nagrodą, które znajduje się powyżej) wraz z odnośnikiem do konkursu (link) na swoim blogu, Facebooku czy innym profilu społecznościowym, tak by inni też mogli wziąć udział w konkursie.
  2. Zadaniem konkursowym jest napisanie opinii na temat bloga Wielki Kufer. 
  • Co się Wam najbardziej podoba, co byście zmienili. 
  • Czy podobają Wam się długie opisowe wpisy czy też czekacie na krótkie notki informacyjne zawierające jedynie plusy i minusy produktu? 
  • Który wpis zrobił na Was największe wrażenie, który wydał się nudny.
  • Może czekacie na więcej zdjęć lub uważacie, że jest ich za dużo? 
  • Jakie kategorie tematyczne Was najbardziej interesują? 
Zależy mi na szczerej wypowiedzi, radzie jak bardziej udoskonalić bloga, by był jeszcze ciekawszy. Mam pewne przemyślenia i chciałabym co nieco zmienić, ale zaczekam na wasze opinie. Proszę nie piszcie – „Wszystko mi się podoba”, „Nic mi się nie podoba”, „Zmieniłabym tylko tło czy nagłówek”, bo sprawy kolorystyki to kwestia gustu. Zależy mi na sprawach recenzowania kosmetyków, tematyki, formie wpisów.
    3. Jeśli chcecie możecie dołączyć do grona obserwatorów lub polubić blog na   Facebooku. 
Będzie mi bardzo miło 😉

Konkurs trwa od dziś czyli 24 stycznia do 6 lutego do północy. Nagrodzę najciekawszą wypowiedź.

Zgłoszenia do konkursu należy wysyłać na adres: wielki.kufer@gmail.com w tytule podając nagłówek „KONKURS- nick” np.”KONKURS-Wielki Kufer”. 

Mail ze zgłoszeniem powinien wyglądać następująco:

  • Nick/Imię (jeśli prowadzisz bloga poproszę o jego adres)
  • Baner konkursowy umieściłem/am –  podać link
  • Moja wypowiedź konkursowa:
Zgłoszenia w komentarzach nie będą brały udziału w konkursie. Na każdego maila ze zgłoszeniem odpowiem w ciągu 48h, więc jeśli nie otrzymacie potwierdzenia ode mnie, spróbujcie wysłać wiadomość jeszcze raz lub skontaktujcie się ze mną w inny sposób np. dodając komentarz poniżej.
Serdecznie zapraszam do zabawy!
Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Antycellulitowy cukrowy peeling do ciała – Bielenda seria Pomarańczowa skórka

Legend i mitów na temat cudownych zabiegów i diet antycellulitowych jest wiele. Wielu obiecuje cuda, a tak naprawdę najważniejszy jest...

Zamknij