INNE

Nietypowy schowek

Ogólnie mówiąc wszystkiego mam dużo! Dużo kosmetyków, ubrań, dodatków. Szczęściem w tym nieszczęściu jest to, że mam duży pokój więc na razie wszystkie rzeczy się mieszczą. Jednak i pokój ma swoje granice, więc żeby nie utonąć w napływie nowych przedmiotów wymyśliłam kilka schowków.
Pierwszym i najprostszym do kupienia są kartonowe pudełka do przechowywania drobiazgów z IKEA. Ten sklep mam pod nosem więc nie miałam żadnego problemu z nabyciem pudeł. Można je też nabyć poprzez sklepy internetowe lub aukcje. Schowki są pojemne i mimo, iż wykonane z kartonu – bardzo trwałe.

Oprócz pudełek z pokrywkami z IKEA wymyśliłam inny sposób przechowywania moich drobiazgów. Wykorzystałam do tego kufer na kosmetyki z Oriflame. Jesteście ciekawe co się w nim kryje?

Otóż… W tym kuferku trzymam…. Nie, nie są to kosmetyki. W kuferku trzymam paski!

Tym bardziej jest on przydatny, że składa się z 2 części i licznych przegródek. Mogłam więc podzielić paski kolorystycznie lub pod względem wielkości.

Jak widać na zdjęciu powyżej w kuferku są 2 osobne schowki zamykane na ściągacz. Tu schowałam paski, których aktualnie nie noszę.

Poniżej kufer z paskami w całej okazałości:

Co myślicie o takim sposobie przechowywania rzeczy? Może macie swoje schowki? Napiszcie!! Jestem ciekawa waszych pomysłów.


  • Ja kolorówkę trzymam w szufladkach plastikowych 🙂

    • No właśnie takie schowki są super, można utrzymać porządek i jednocześnie to ładnie wygląda 🙂

Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Żel do biustu AVON – totalna porażka

Zupełnie przypadkowo wpadł mi w ręce ujędrniający żel do biustu AVON. Nie używam takich produktów na te partie ciała, ze...

Zamknij