Warsztaty kosmetyczne

Przywiązuję dużą wagę do składów i zawartości pięknych opakowań z kosmetykami. Nie zawsze niestety nasz ulubiony krem czy balsam może pochwalić się dobrym jakościowo składem i właściwościami dla naszej skóry. Warto więc sięgnąć po naturalne, domowe kosmetyki, które wykonamy w domowym zaciszu dla siebie i domowników. Zapewniam Cię, że jest to proste i gwarantuje doskonałą zabawę.
 
Prowadzę od 2014 roku w całej Polsce warsztaty z kosmetyki naturalnej. Od 2017 roku także warsztaty tworzenia produktów wellness & spa i naturalnych środków czystości. 
 

Swoją wiedzą dzielę się z uczestnikami warsztatów. Przekazuję ją w formie mini wykładów, przygotowuję konspekty dla każdej uczestniczki. Wspólnie wykonujemy na warsztatach naturalne kosmetyki, oparte jedynie na sprawdzonych i pozbawionych chemii produktach. Każdy uczestnik wychodzi z warsztatów z własnym kosmetykiem, sporą dawką wiedzy oraz nowymi przepisami na naturalne kosmetyki do wykorzystania w domowym zaciszu. Nasze spotkania to doskonały relaks i oderwanie się od codziennych spraw. 

 

Zapraszam do śledzenia profili na Facebook’u, gdzie jako pierwszy dowiesz się o kolejnych warsztatach.
 
 

Prowadzę również warsztaty dla firm (podczas wyjazdów integracyjnych, szkoleń, pikników rodzinnych) oraz współpracuję z Agencjami Eventowymi. (Rekomendacje przesyłam na życzenie).

 

 

Organizuję także wieczory panieńskie, urodziny z naturalnymi kosmetykami i babskie spotkania z naturalną pielęgnacją.

Warsztaty mogą być poprowadzone także w języku obcym – angielskim lub rosyjskim.

Wystawiam faktury VAT.

 

 

Opinie uczestników:

 
 Też mi się podobało:) szczególnie te przyprawy haaa 
Joanna
 
Było ekstra  zaraz będziemy testować samodzielnie przygotowany peeling 
Anetta
 
A peeling jest super! Polecam!
Aleksandra
 
Mój też pachnie pięknie, ale już na moim ciele Dziękuje dziękuje dziękuje  Takie piątki trzynastego to najpiękniejszy wypoczynek 
Małgorzata
 
Moniko, Slow Cafe- dziekuje Wam za fantastyczny wieczor! usmiech nie schodzi mi z twarzy! zdecydowanie chce wiecej! Emotikon grin pozdrawiam Gosie i Monike i do zobaczenia w kwietniu Emotikon smile a teraz ide wykorzystac moje ”dzielo zycia” 
Monika


Było SUPER  Czekam na następne .
Jolanta


Ja także czekam na następne  Suuuuper warsztaty, fajna prowadząca  POLECAM!!
Magda


Ja tez się cieszę, że się mogłyśmy spotkać się w takim gronie;-)
Joanna


Było cudnie i pachnąco
Dorota


Kameralna grupa, duzo informacji, pelny relaks w oderwaniu od pracy.
Barbara 
Jeśli chcesz zorganizować warsztaty – 
 
zapraszam do kontaktu: wielki.kufer@gmail.com
(Visited 162 times, 1 visits today)