O mnie

 

Witaj! 

Jeśli chcesz, aby Twoje życie  i samopoczucie zmieniły się, nabrały lekkości i pragniesz żyć zgodnie z naturą to jesteś we właściwym miejscu! Znajdziesz tu porady dotyczące pielęgnacji skóry w sposób naturalny, przepisy na naturalne kosmetyki, które możesz przygotować samodzielnie w domu, informacje o ziołach i życiu zgodnie z naturą, bez pośpiechu i chemii. Jeszcze kilka lat temu żyłam w ciągłym biegu i nie zwracałam uwagi na to co jem i jakich kosmetyków czy środków czystości używam. Wszystko zmieniło się pod wpływem alergii na środki spieniające czyli tzw. SLS i SLES. To alergia skłoniła mnie do spowolnienia, dokładnego analizowania składów kosmetyków i żywności. Jeśli więc i Tobie zależy na zdrowiu, pięknej urodzie i spokojnym życiu – zapraszam do czytania bloga. Strona Wielki Kufer powstała w styczniu 2012 roku i z początku był to blog tylko z recenzjami kosmetycznymi. Wraz z upływem czasu blog ewaluował i teraz strona skupia osoby, dla których ważne są naturalne sposoby dbania o zdrowie i pielęgnację urody, celebrowanie życia bez pośpiechu i jedzenie bez chemii. Oczywiście nadal publikuję tutaj recenzje kosmetyków.

 

Oprócz działalności stricte wirtualnej, prowadzę warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków i produktów wellness & spa w całej Polsce oraz współpracuję z branżowymi pismami. Moje artykuły możesz przeczytać w :

 

  • Natura i Ty – Numer wrzesień/październik 2015 (fragment w wersji on-line TUTAJ)
  • Mademoiselle – numer 1/2015, strona 40 (w wersji on-line TUTAJ)
  • Hipoalergiczni – Numer 5 (8) Luty 2016 – artykuł „Teraz czytam etykiety”.
  • Gazeta Wyborcza – 13/14 lutego 2016 – artykuł „Uszyj, napraw, zrób sobie sam”
  • Natura i Ty – Numer marzec/kwiecień 2016 – artykuł „Naturalne kosmetyki z jajek”.

 

 Co jeszcze o mnie? Mieszkam w Gdyni i bardzo lubię to miasto. Uwielbiam podróże, język rosyjski i dobrą książkę. Marzę o podróży koleją Transsyberyjską
 
 
 
 
 

Wszystkie materiały i zdjęcia na tej stronie są moją własnością i są chronione prawami autorskimi. Jeżeli chcesz coś skopiować i wykorzystać u siebie  – zapytaj!

(Visited 114 times, 1 visits today)