Dzień Ojca – co kupić w prezencie?

Dzień Ojca – co kupić w prezencie?
Dzień Ojca to ważne święto w każdej rodzinie. U mnie obchodzone rok rocznie i zawsze świętujemy Dzień Taty przy dobrym cieście czy lodach. Jeśli nie macie pomysłu co kupić waszym Tatom na Dzień Ojca polecam poniższe pomysły.
MYŚL TECHNICZNA

Każdy facet uwielbia techniczne gadżety. Śrubki, wkrętarki, scyzoryki. A gdyby tak połączyć myśl techniczną z pielęgnacją? Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych narzędzi do pielęgnacji męskiej skóry: maszynki do golenia i strzyżenia włosów, trymery do nosa i uszu, a nawet specjalne trymery do brody. Może warto podarować coś takiego? 
Na zdjęciu:
ZESTAWY KOSMETYKÓW
Czasem słyszę opinie, że gotowe zestawy kosmetyków to taki banał i że kupuje się je w ostateczności, kiedy nie mamy pomysłu na nic innego. Jestem trochę innego zdania. Uważam, że ładnie zapakowane kosmetyki z tej samej serii to dobry prezent. Zazwyczaj kosmetyki dobierane są seriami np. po goleniu, do pielęgnacji na dzień czy na noc. Myślę, że z dobrze dobranego zestawu gotowych kosmetyków ucieszy się każdy tata. Przecież na pewno używa czegoś do i/lub po goleniu, do kąpieli i pielęgnacji skóry na dzień i na noc.
Na zdjęciu:
KOSMETYKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Wielu mężczyzn zna tylko mydło, pastę do zębów, piankę do golenia i dezodorant. To chyba trochę za mało, tym bardziej, że skóra męska z wiekiem także potrzebuje lepszego nawilżenia i specjalnej pielęgnacji. To od nas kobiet zależy, jak w wielu 40, 50, 60 czy 70 lat będzie wyglądał nasz mężczyzna. Czasem nie wystarczy przysłowiowy krem Nivea, bo skóra każdego mężczyzny jest inna. Bywa, że w wieku 40 lat mężczyźni nadal borykają się z trądzikiem albo mają bardzo wysuszoną skórę, która potrzebuje bardzo intensywnej pielęgnacji. Zwróćmy na to uwagę i podarujmy na Dzień Ojca coś wyjątkowego.
Na zdjęciu:

ZAPACHY

Czy znacie mężczyznę, który nie lubi psiknąć się dobrą wodą perfumowaną lub toaletową? Ja nie znam, a wręcz przeciwnie, mam czasem wrażenie, że mężczyźni przywiązują dużą wagę do tego czym pachną. Typ sportowca lubi energetyzujące, świeże zapachy, typ romantyka często ciepłe, owocowe, słodkawe nuty. Mężczyźni indywidualiści wybierają wody o korzennych zapachach, niszowe nuty, które są rzadko spotykane.  Woda toaletowa czy perfumowana to także super prezent dla bliskiego mężczyzny, ale uwaga! Warto znać chociaż nuty zapachowe, które lubi wasz tata, albo znać jego styl, tryb życia jaki preferuje (sportowiec, domator, biznesmen). Łatwo w tym przypadku kupić coś nietrafionego.
Na zdjęciu:
Ciekawa jestem waszych pomysłów na Dzień Ojca. W jaki sposób obchodzicie to święto w waszych domach?
Wszystkie ukazane w artykule kosmetyki i urządzenia możecie nabyć na stronie iperfumy.pl 
(Visited 33 times, 1 visits today)Facebook