Avena Vital Care Serum wyciszające do skóry wrażliwej Owies + Bławatek – Elfa Pharm

Avena Vital Care Serum wyciszające do skóry wrażliwej Owies + Bławatek – Elfa Pharm
Na pewno znacie to uczucie kiedy nagle coś zaczyna się dziać z waszą cerą i dotychczasowe kosmetyki nie spełniają już swojej roli, a skóra staje się dziwna w dotyku, podrażniona, nazbyt wrażliwa. Co wtedy? Niby dotąd używane kosmetyki były OK, ale być może skóra zareagowała na zmianę otoczenia, alergen lub właśnie wypróbowałyście nowy kosmetyk. Takie sytuacje się zdarzają, ważne żeby dość szybko znaleźć potencjalnego winowajcę i poradzić sobie z problemem. Na czas kryzysu odkryłam serum wyciszające do skóry wrażliwej marki Elfa. Kosmetyk pomógł mi przetrwać ciężkie dni z wrażliwą skórą, uspokoił ogniska zapalne i pomógł cerze wrócić do normalności. Pomimo tego, że mam cerę mieszaną serum absolutnie nie podziałało negatywnie. Nie było żadnego zapychania skóry, niespodzianek itp rzeczy, które czasem mają miejsce kiedy używam kosmetyków niedostosowanych dla siebie. 

Co pisze producent?

Serum wycisza i redukuje podrażnienia oraz zaczerwienienia skóry już po pierwszym użyciu. Wzmacnia barierę ochronną. Działa emoliencyjnie, gdyż dostarcza skórze lipidów. Niweluje oznaki zmęczenia i stresu, przywraca uczucie komfortu. Intensywnie wspomaga działanie kremów pielęgnacyjnych serii Avena Vital Care , wpływa na poprawę kondycji skóry. Tonizuje i nawilża, zmiękcza i wygładza.


Moje spostrzeżenia

Delikatne serum w opakowaniu air-less to lekki kremo-żel, który nakładałam na noc. Łagodził podrażnienia, zaczerwienienia. Szybko się wchłaniał ale na skórze zostawała ochronna warstwa. To plus, bo skóra nie była ściągnięta. Można go stosować na wrażliwą okolicę oczu, ja kilka razy próbowałam i było OK.
Serum o pojemności 30 ml starcza na długo, bo wystarczy tylko 1 naciśnięcie pompki, żeby pokryć kosmetykiem twarz. Zgadzam się z zapewnieniami producenta i na pewno sięgnę jeszcze nie raz po niego, nawet wtedy kiedy nic mi nie będzie dolegać. 
Polecam! Znacie kosmetyki Avena Vital Care od Elfa Pharm?
(Visited 23 times, 1 visits today)



Facebook