Nowe tematy na blogu

Nowe tematy na blogu
Jak zapewne wiele z was zauważyło przez dłuższy czas blog świecił pustkami i zarastał kurzem. Nie z lenistwa, ale z wielkich zmian, które zaszły w moim życiu. Z mężem spodziewamy się we wrześniu Maleństwa i ten temat obecnie zawładnął całym naszym światem. Jak zapewne wiele z was wie, okres ciąży to bardzo specyficzny czas dla kobiety. Zmienia się bardzo dużo w postrzeganiu świata i w priorytetach. 
Dotąd byłam królową Internetu, dzień bez Facebooka i czytania innych blogów postrzegałam niemalże jako stracony, teraz stronię od wszelkiej elektroniki, komputerów, hałasu i wszelkich nowinek. Cenię za to ciszę, spokój, ustronne miejsca. Stąd taki długi czas milczenia na blogu. Pomału jednak wracam do systematycznego pisania i dlatego chciałam was zapytać co sądzicie o nowych tematach na blogu.
Chciałabym wam zaproponować temat naturalnych kosmetyków dla kobiet w ciąży. Wiele preparatów robię dla siebie sama, nie ufam firmom kosmetycznym, które pod hasłem „naturalny kosmetyk dla kobiet w ciąży” wciskają chemię, barwniki i perfumy. Czy przepisy i porady jak dbać o siebie w ciąży byłyby dla was interesujące?
Kolejnym tematem, który chciałabym zaproponować jest przegląd tematycznej prasy. Jeden z takich artykułów ukazał się tutaj. Czytam prasę w stylu slow, o tematyce zdrowego żywienia i pielęgnacji skóry w naturalny sposób bardzo regularnie. Czy taki comiesięczny przegląd prasy byłby dla was inspirujący i ciekawy? 
Może jest coś jeszcze co chcielibyście czytać częściej na łamach Wielkiego Kufra? Chętnie przeczytam wasze komentarze z sugestiami.
(Visited 11 times, 1 visits today)Facebook