Makijaż oka na co dzień – złoto, nude i miedź czyli piaski pustyni

Makijaż oka na co dzień – złoto, nude i miedź czyli piaski pustyni
Czuję wiosnę! Mimo, że pogoda czasem płata figla chce mi się więcej. Dzień jest dłuższy, ptaki śpiewają, jest coraz piękniej! A dziś mam dla was propozycję makijażu oka w odcieniach złotych, brązach, miedzi. Coś jak piaski pustymi. 

Makijaż wykonałam opierając się na cieniach z paletki Nude Make Up Kit Lovely. Średnio przepadam za lakierami tej marki, ale ta paletka bardzo przypadła mi do gustu. Odcienie nude, miedziane, szarości, brązy i czerń dają możliwości stworzenia ciekawych makijaży. Pod cienie użyłam genialnej bazy Artdeco. Uwielbiam ją, bo nawet najtańsze cienie trzymają się dzięki niej przez cały dzień. 
Na posmarowaną bazą powiekę nałożyłam cień nude (numer 1 na rysunku), a następnie na 1/3 powieki rozblendowałąm cień numer 2. Na samym skraju powieki roztarłam pędzelkiem cień numer 3. Korzystałam z pędzli Lancrone. Mam cały zestaw tych pędzli i jestem z nich bardzo zadowolona. 
Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Makijaż na co dzień, do pracy albo podrasowany na wieczór. Odcienie złota i miedzi fajnie podkreślają niebieską tęczówkę. Jak wam się podoba?
(Visited 121 times, 1 visits today)Facebook